Adele powróciła z Easy On Me. Warto było czekać 6 lat? Pierwsze reakcje internautów

2021-10-15 9:44
Adele
Autor: Youtube.com/Adele

Adele to bez wątpienia jedna z najbardziej docenianych gwiazd na świecie. Jej niesamowity głos i poruszające piosenki od lat podbijały listy przebojów na całym świecie. W 2016 roku po zakończeniu promocji albumu 25 zniknęła. Teraz, po 6 latach, powróciła z nową piosenką Easy on me. Czy warto było czekać?

Adele powróciła z Easy On Me. Warto było czekać 6 lat? Pierwsze reakcje internautów. Adele to artystka, która stworzyła kilka piosenek, które już zapisały się w historii muzyki pop. Dostała nagrody Grammy za najlepszy debiut, najlepsze piosenki oraz dwukrotnie za album roku. Co więcej, ma na koncie Oscara za piosenkę Skyfall, którą nagrała do filmu o Jamesie Bondzie. Wszyscy od dawno wyczekują jej powrotu. Jej ostatni album - 25 - został wydany w 2015 roku. Od tamtej pory Adele bardzo się zmieniła. 15 października 2021 oficjalnie powróciła po 6 latach. Na ten wyjątkowy moment wybrała utwór Easy on me, który promuje jej nadchodzący album 30. Czy warto było czekać? Znamy pierwsze reakcje internautów na nowy singiel brytyjskiej gwiazdy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.10.2021

Adele - Easy On Me. Reakcje internautów

Adele spełniła oczekiwania fanów? W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze reakcje na utwór Easy On Me. "To jest doskonały singiel na powrót po tak długiej przerwie muzycznie oraz tekstowo", "Easy On Me to arcydzieło i miałam ciarki kiedy słuchałam piosenki pierwszy raz", "To jest taka piękna piosenka, że się popłakałam" - czytamy na Twitterze. Zdecydowana większość użytkowników jest bardzo zadowolona z powrotu Adele. Pojawiły się też gorsze reakcje. "Taka typowa Adele, nic szczególnego szczerze mówiąc", "Nic nadzwyczajnego, może z czasem bardziej się zakocham" - uważa część słuchaczy. A jakie jest wasze zdanie? Zagłosujcie w ankiecie!

Sonda
Podoba ci się piosenka Easy On Me?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze