Płyta Beyonce i Jay-Z - czy EVERYTHING IS LOVE dostępne będzie w sklepach?

2018-06-19 18:09
Płyta Beyonce i Jay-Z - czy EVERYTHING IS LOVE dostępne będzie w sklepach?
Autor: Fot. East News / Rex Features Beyonce i Jay-Z

Wspólna płyta Beyonce i Jaya-Z stała się faktem! Czy będziemy mogli ją kupić również na CD? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Ten album był już słynny na długo, zanim się ukazał. Plotki o wspólnej płycie Królowej Popu i Króla Hip-Hopu krążyły od kiedy Beyonce i Jay-Z wyruszyli na wspólną trasę koncertową 4 lata temu. W tym roku koncertują razem ponownie i już za 2 tygodnia zawitają do Polski - w ramach ON THE RUN II zobaczymy ich 30 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

I gdy najwytrwalsi fani przestali już wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… na sobotnim koncercie na Wembley w Londynie para ogłosiła, że dokładnie w tym momencie wydaje płytę ‘Everything Is Love’ jako The Carters. Materiał dostępny jest obecnie na wszystkich plaftormach streamingowych, a w serwsie Tidal do 9 utworów dołączony dostał dodatkowy utwór bonusowy. Album w formacie CD ukaże się wkrótce.

Beyonce i Jay-Z zdradzają szczegóły rozstania i powrotu:

Autor: brak danych

  Beyonce i Jay-Z bez zapowiedzi wydali album Everything Is Love. Fani z całego świata byli zaskoczeni, gdy na YouTube znaleźli pierwszy kawałek z płyty zatytułowany APESH**T. O premierze od razu zaczęły się rozpisywać wszystkie media, a w sieci pojawiły się wyjaśniania tek

Everything Is Love - klip do singla promującego

‘Everything Is Love’ promuje singiel ‘Apeshit’, do którego ekstrawagancki klip nakręcono we wnętrzach paryskiego muzeum Luwr – przed obrazem Mona Lisy, posągiem Venus z Milo, Nike z Samotraki czy Wielkiego Sfinksa sprzed 4 tysięcy lat.  Reżyserii dzieła podjął się Ricky Saiz, z którym Beyonce pracowała już przy teledysku “Yoncé” w 2013 roku. Obraz w serwisie YouTube przez pierwszą dobę obejrzano ponad 7 milionów razy.

Najnowsze