Sabrina Carpenter

i

Autor: Universal Music Polska Sabrina Carpenter wydaje album.

Hity

„Please Please Please” – nowy singiel Sabriny Carpenter

2024-06-12 12:53

Po wydaniu okupującego czołówki list przebojów singla „Espresso”, debiucie w „Saturday Night Live” i na Coachelli Sabrina Carpenter elektryzuje fanów kolejną nowością. „Please Please Please” znajdzie się na nadchodzącym albumie artystki. „Short n’ Sweet” ukaże się 23 sierpnia. Wydawnictwo można już zamówić w przedsprzedaży.

Sabrina Carpenter połączyła siły z nagrodzonymi Grammy Jackiem Antonoffem i Amy Allen. „Please Please Please” to znakomity przykład kąśliwego i ostrego tekstu, charakterystycznego dla Sabriny. „Proszę, proszę, proszę, nie udowadniaj, że mam rację / Proszę, proszę, proszę, nie doprowadzaj mnie do łez chwilę po tym, jak zrobiłam sobie taki ładny makijaż” – śpiewa artystka. Reżyserem towarzyszącego piosence kinowego teledysku jest Bardie Zeinali, na ekranie pojawił się Barry Keoghan. Nowy singiel pojawił się w momencie, w którym wspomniane „Espresso” nadal zyskuje na popularności. Piosenka podbija listy przebojów na całym świecie i niespełna dwa miesiące po premierze ma już platynowy status w Stanach. „Espresso” to czwarty przebój Carpenter notowany na liście Billboard Hot 100 i pierwszy, który trafił do Top 5. Piosenka była także numerem 1 na globalnej, amerykańskiej i brytyjskiej liście przebojów Spotify, pojawiła się w notowaniach także w blisko 70 innych krajach, z czego w 50 plasowała się w Top 5.

Sabrina Carpenter wydaje album. Nowe piosenki dorównają "Espresso"?

Fani i fanki Taylor Swift są jak… punkowcy? Zaskakujące porównanie Eddiego Veddera!

Sukces piosenki „Espresso”

„Espresso”, które wygenerowało już ponad pół miliarda streamów, otrzymało jednogłośny aplauz krytyków. Pitchfork ogłosił, że „Espresso” jest obecnie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o tegoroczną piosenkę lata", a Rolling Stone okrzyknął ją »słodko-słodkim, intensywnie kofeinowym nowym singlem«. New York Times prognozował, że „Espresso” to bezczelna, letnia melodia, która może przenieść ją na wyższy poziom". Niedawne „Espresso” szybko stało się największym hitem w dotychczasowej karierze artystki. Pitchfork określił ją mianem „hitu tegorocznego lata”, a „New York Times” ogłosił, że ta piosenka „wzniesie karierę Sabriny na wyższy poziom”.