PlayStation rozdaje gry za darmo! Do pobrania hitowe tytuły

2020-04-17 11:31
Playstation rozdaje gry za darmo! Do pobrania hitowe tytuł
Autor: canva.com Playstation rozdaje gry za darmo! Do pobrania hitowe tytuł

PlayStation w ramach prezentu dla wszystkich posiadaczy swoich konsol, postanowiło udostępnić gry za darmo. Jakie hitowe tytuły pojawiły się na liście? Jak pobrać gry za darmo na konsole? Wszystkie szczegóły poznacie już teraz na ESKA.pl.

PlayStation udostępnia gry za darmo! Jak je pobrać? PlayStation w ramach akcji #PlayAtHome, postanowiło udostępnić użytkownikom platformy darmowe gry. Produkcje, które pojawiły się PlayStore, można pobierać od 16 kwietnia, aż do 6 maja 2020 roku. Gry udostępnione przez SONY mogą przyprawić o szybsze bicie serca. Jesteście ciekawi co za darmo możecie pobrać z PlayStore? Listę gier znajdziecie poniżej.

PlayStore - darmowe gry

Uncharted™: Kolekcja Nathana Drake'a

W grze poznajemy historię Nathana Drake'a, która rozpoczyna się w łódce rybackiej u wybrzeży Panamy. Fabuła rozwija się w bardzo ciekawą i emocjonującą przygodę. Jako Nathan Drake będziecie podążać śladami legend. Czeka Was podróż dookoła świata. Spróbujcie odnaleźć El Dorado, legendarne miasto złota mając notatki samego Sir Francisa Drake’a. Na PlayStore pobierzecie całą serie. Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3: Drake’s Deception. Dobrej zabawy!

TOP 5 Najlepszych gier lutego: SuperNERD

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Journey

Journey to kolejna gra, którą możecie pobrać za darmo z PlayStore. Doświadczcie jednej z najlepszych i najlepiej ocenianych gier na PlayStation według graczy. W produkcji będziecie przemierzać rozległe pustynie, starożytne ruiny, a celem wyprawy będzie odkrycie tajemnic zapomnianej cywilizacji. W grze poczujecie zmęczenie, które towarzyszy każdemu krokowi podczas sterowania swoim bezimiennym nomadą. W obliczu bezlitosnego upału i wyjących wiatrów spróbujcie użyć swojej wiedzy o starożytnej magii, aby szybować po niebie i odkrywać ten tajemniczy świat w samotności, lub w towarzystwie obcej osoby, którą będzie Ci dane spotkać po drodze. 

Najnowsze