Playing With My Heart - Alex Gaudino. Już jest teledysk tego przeboju [VIDEO]

2013-03-22 15:18

Playing With My Heart to propozycja od Alexa Gaudino na wiosnę 2013. Pamiętacie Destination Calabria czy Watch Out? Ich twórca powraca z nowym przebojem. Do najnowszego hitu powstał już gorący teledysk, który możecie zobaczyć już teraz na Eska.pl!

Alex Gaudino powraca z nowym hitem na wiosnę 2013! Do tej piosenki powstał już gorący klip, który prezentujemy wam na Eska.pl! Alex Gaudino to włoski producent muzyczny oraz DJ. Jego największy przebój to pochodzący z 2007 roku Destination Calabria, którym podbił klubowe parkiety w całej Europie!

Zobacz na Eska.pl Alex Gaudino

Na fali popularności piosenki Destination Calabria wydał nowy singiel Watch Out, który także stał się wielkim przebojem. Dotychczas wydał jeden solowy album My Destination, który ukazał się w 2008 roku. Zobacz nowy klip Alexa Gaudino na Eska.pl!

Zobacz Playing With Me Heart - Alex GaudinoNie czytałeś jeszcze?

KONKURS. Wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera w Łodzi!


EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE