Play - piosenka z reklamy. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

2020-07-05 14:24 kg
Kamil Bednarek
Autor: screen YouTube/Play

Sieć komórkowa Play znana jest z reklam z udziałem najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Do tej pory mogliśmy w nich podziwiać między innymi: Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego, Anię Dąbrowską, Roksanę Węgiel, Adama Małysza czy też Agnieszkę Dygant. Ostatnio premierę miał nowy spot Play, w którym wystąpił Kamil Bednarek. Jaki tytuł nosi piosenka z reklamy? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Play - piosenka z reklamy. Jaki tytuł i kto ją śpiewa? Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu. Aby przyciągnąć dużą liczbę odbiorców trzeba stale wymyślać coś nowego, aby wyróżniać się na rynku. W ostatnich latach bardzo popularne stały się reklamy sieci komórkowej Play, w których występują najpopularniejsi muzycy, aktorzy, sportowcy czy też osobowości telewizyjne. Do tej mogliśmy w nich podziwiać takie gwiazdy jak: Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Ania Dąbrowska, Sarsa, Grzegorz Hyży, Kuba Wojewódzki, Magdalena Cielecka, Zbigniew Boniek, Tomasz Kammel czy też Krzysztof Piątek. Spoty te są bardzo dynamiczne, zabawne, kolorowe oraz przyciągające wzrok. Ostatnio premierę miała nowa reklama Play z udziałem Kamila Bednarka. Wokalista wykonuje piosenkę, która bardzo szybko wpada w ucho. Jaki nosi tytuł?

Play: piosenka z reklamy - jaki tytuł?

Piosenka z reklamy Play to najnowszy utwór Kamila Bednarka - Bądź przy mnie. Kawałek jest bardzo klimatyczny i mówi o tym, abyśmy nie tracili z oczu tego, co jest w życiu najważniejsze. Piosenka dodaje otuchy oraz siły. Zarówno najnowszą reklamę Play, jak i utwór Bednarka znajdziecie poniżej:

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze