Pitbull feat. Mohombi & Wisin – Baddest Girl In Town: teledysk. Zapowiedź już na ESKA.pl!

2015-09-04 17:04

Z każdym kolejnym teledyskiem, który serwuje nam Pitbull poznajemy nowe kobiety! W takim towarzystwie raper najwyraźniej czuje się najlepiej. Jednak czy w nowym video, tym razem do utworu Baddest Girl In Town będzie podobnie? Sprawdź i obejrzyj zapowiedź na Eska.pl    

Pitbull feat. Mohombi & Wisin – Baddest Girl In Town, to kolejna powakacyjna propozycja na jesień! Utwór pochodzi z hiszpańskojęzycznego albumu zatytułowanego „Dale”. Jest to tym samym 9. w dorobku Armando Pereza album. Dodajmy, że na krążku pojawili się tacy artyści jak: Gente de Zona, Ricky Martin, Yandel  oraz właśnie Mohombi i Wisin.

Piosenkę „Baddest Girl In Town” wyprodukował La Clique, a wideo z tekstem w serwisie YouTube dostępne jest od 16 lipca 2015 roku. Tradycyjnie możemy podziwiać jego atrakcyjność ;)

 

Zapowiedź teledysku, czy jest Baddest?

Pitbull nie byłby sobą, gdyby w teledysku nie pojawiły się piękne kobiety. Po krótkiej promocji teledysku wiemu już, że w klipie do utworu „Baddest Girl In Town” będziemy mieć do czynienia z napadem na bank. Kto za nim stoi? Sprawdźcie sami!

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze