Piotr Zioła - piosenka Safari dostała drugie życie! HIT jesieni 2019?

2019-09-11 16:11 RW
Piotr Zioła - piosenka Safari dostała drugie życie! HIT jesieni 2019?
Autor: Adam Burakowski/REPORTER / EAST NEWS Piotr Zioła - piosenka Safari dostała drugie życie! HIT jesieni 2019?

Piosenka Safari dostała drugie życie i ponownie stała się jedną z najpopularniejszych w Polsce. Świadczy o tym lista najczęściej shazamowanych utworów w Polsce. Kawałek z lutego 2017 roku dotarł do 5. miejsca tego zestawienia. Skąd nawrót popularności utworu? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl

Piotr Zioła - piosenka Safari za sprawą najnowszego odcinka Mam Talent, i występującego w nim duetu akrobatycznego Marysia i Julian, przeżywa renesans swojej popularności. Utwór pochodzący z debiutanckiego albumy artysty Revolving Door, posłużył jako muzyczne tło podczas przejmującego występu uczestników, którym zachwycili jurorów. 

Piotr Zioła - piosenka Safari

Od razu po emisji programu Safari zyskało viralową popularność: piosenka w serwisach cyfrowych oraz teledysk do tego utworu pomnożyły ilości wyświetleń, a singiel znalazł się w TOP5 wyszukiwań w polskim Shazam. Ogrom pozytywnych komentarzy, które pojawiły się w ostatnich dnia, wskazuje jasno, że Safari może być "czarnym koniem" na polskich listach przebojów tej jesieni!

Piotr Zioła - kim jest?

Piotr Zioła to wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album Revolving Door został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.

Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: Przyjmij brak, duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), Kolor czerwieni, Wojtka Mazolewskiego czy Bilet Flirtini.

Najnowsze