Piotr Kupicha sanah

i

Autor: AKPA Piotr Kupicha o sanah

TYLKO U NAS

Piotr Kupicha rozpływa się nad sanah. Wystąpił z nią na stadionie. Wskazał na coś, o czym inni zapominają

2023-08-28 13:44

sanah nie ukrywa, że to właśnie Piotr Kupicha był jednym z jej pierwszych muzycznych idoli. Gdy tylko nadarzyła się ku temu okazja, piosenkarka zaprosiła wokalistę do wspólnego występu. Frontman grupy Feel wsparł gwiazdę za kulisami jej pierwszego stadionowego koncertu. Tylko u nas wyznał, co sądzi o jej karierze.

sanah i Piotr Kupicha to połączenie, jakiego nikt się nie spodziewał, a każdy potrzebował. Gdy lider zespołu Feel pojawił się na scenie u boku wokalistki, publiczność oszalała ze szczęścia. Do legendarnego spotkania doszło podczas pierwszego z trzech stadionowych koncertów sanah. Najpopularniejsza piosenkarka w kraju wystąpiła dla kilkudziesięciu tysięcy fanów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jako że Piotr Kupicha jest wciąż mocno związany ze Śląskiem, zaproszenie go jako gościa okazało się być strzałem w dziesiątkę. sanah nie ukrywa, że Feel był jej ulubionym zespole w dzieciństwie. Nic dziwnego. Przypomnijmy, że w 2007 roku, gdy Zuzanna miała 10 lat, całą Polskę ogarnęła feelomania. Jak starszy kolega z branży ocenia poczynania swojej fanki? Z jego ust padły naprawdę piękne słowa!

Piotr Kupicha zachwyca się sanah. Wystąpili na jednej scenie!

Piotr Kupicha o sanah

Piotr Kupicha, który zaledwie kilka dni temu wystąpił z sanah na Stadionie Śląskim, tylko u nas zdradził, jak doszło do ich współpracy.

To jest super laska, naprawdę. Wiem, że Zuzia uczyła się śpiewać do piosenek Feela. Przed lustrem śpiewała "Pokaż, na co cię stać" i to było jej wielkie marzenie, żeby kiedyś wystąpić z tym gościem, który śpiewa tę piosenkę. Starałem się być dobrym duchem dla młodej, mega utalentowanej artystki. Kiedy masz kontakt z sanah, to od razu widzisz, że jest mega utalentowaną dziewczyną i życzę jej jak najlepiej. Niech dalej tworzy tak wspaniałe piosenki, w którym wszyscy się kochamy- wyznał.

Dopytany o to, w czym tkwi fenomen sanah, bo tak można o niej mówić, dodał:

Tak, to jest fenomen na polskiej scenie muzycznej. Myślę, że tkwi też w prowadzeniu. Jest bardzo dobrze i mądrze prowadzona przez Janka i Monikę. O tym też trzeba powiedzieć głośno. Nie mówić ogródkiem, że po prostu wielki talent, bo wielki talent jest, ale to wszystko musi być zaplanowane na miesiące i lata do przodu.

Czy jest zatem szansa na duet?

Powiem ci, że kiedy rozmawiamy z Zuzią, to rzeczywiście gdzieś jakaś taka energia między nami jest naprawdę bardzo dobra, ale to wszystko zależy też od managementu Zuzi, bo oni podbijają świat poprzez stadiony. W przyszłości, kiedy Zuzia będzie mniej zajęta, kto wie? - zasugerował.

Listen on Spreaker.