Piotr Gąsowski

i

Autor: AKPA Piotr Gąsowski wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo".

Gwiazdy

Piotr Gąsowski ponownie w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Wróci w wyjątkowej roli

2024-01-22 15:32

To informacja ucieszy fanów Piotra Gąsowskiego. Aktor wróci do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", z którego sam zrezygnował po tym, jak Katarzyna Skrzynecka straciła posadę jurorki. Jego nieobecność nie potrwa długo, ponieważ wróci już w najbliższej edycji. Nie będzie jednak prowadzącym! Jaką rolę będzie pełnić?

"Twoja twarz brzmi znajomo" już wkrótce wróci na antenę Polsatu. Przed nami wyjątkowa edycja. Nie tylko ze względu na zaskakujący dobór uczestników, ale także z powodu Piotra Gąsowskiego. Gwiazdor był prowadzącym "TTBZ" od pierwszej edycji. W ostatnich dwóch sezonach go jednak zabrakło. Powodem była rezygnacja ze współpracy z Katarzyną Skrzynecką. Postanowił zsolidaryzować się z długoletnią przyjaciółką. - Odchodzę wraz z tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim twórcom i współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! - pisał swego czasu na Instagramie Gąsowski. Teraz wiemy, że aktor wraca do show! Nie będzie jednak prowadzącym.

Daria od hitu Paranoia walczy o miejsce w finale programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Gąsowski wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"

W nadchodzącym sezonie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zobaczymy Piotra Gąsowskiego w wyjątkowej roli. Tym razem aktor nie będzie prowadzącym, a jurorem! Za sędziowskim stołem zasiądzie razem z Małgorzatą Walewską i Robertem Janowskim. Oceniać będzie występy uczestników, w tym... Katarzyny Skrzyneckiej. Jak to możliwe, skoro gwiazda brała już udział w programie i wygrała go?

"Twoja twarz brzmi znajomo" z odmienioną formułą

Przed nami 20. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo", która będzie wyjątkowa. Tym razem show będzie nosić nazwę "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi" i będzie to tak zwany sezon all stars. Wystąpią w nim gwiazdy, które brały już udział w poprzednich latach. Na scenie zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, Marię Tyszkiewicz, Aleksandrę Szwed, Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Ziółko, Stafano Terrazzino, Filipa Lato i Kacpra Kuszewskiego.