Piosenki świąteczne - ESKA Obczaja [TOP5]

2016-12-22 16:47

Piosenki świąteczne są teraz na topie. Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was nasze TOP 5 hitów, których nie może zabraknąć w święta!

Piosenki świąteczne to niezwykle ważny element świąt. Macie swoje ulubione przeboje świąteczne, a może słuchacie tego co na święta leci w radiu i TV? Na ESKA.pl mamy dla was bożonarodzeniową niespodziankę jaką jest ESKA Obczaja. Tym razem na warsztat wzięliśmy polskie piosenki świąteczne. W naszym rankingu było tylko 5 miejsc, a piosenek całe mnóstwo. 

Piosenki świąteczne - tu muzykę wybiera Mikołaj >>

Piosenki świąteczne TOP5

W zestawieniu ESKA Obczaja piosenki świąteczne znaleźli się chór Sound'n'Grace, który nagrał świąteczny przebój z niesamowitą i utalentowaną Julą, zespół TGD, do którego na święta dołączyły takie gwiazdy jak: Natalia Kukulska, Marika, Piotr Cugowski. W naszym rankingu jest też zespół Enej z bardzo pozytywnym świątecznym przebojem, Agnieszka Twardowska z piosenką, która wprowadza w magiczny klimat, a także BeMy z pełnym humoru kawałkiem Christmas Time. Sprawdzajcie, co zajął najlepsze miejsca.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze