Olivia Fok x Soundset - takiej wersji Coraz Bliżej Święta jeszcze nie było! [TYLKO U NAS]

2018-12-15 15:02
Olivia Fok x Soundset - takiej wersji Coraz Bliżej Święta jeszcze nie było! [TYLKO U NAS]
Autor: Coraz Bliżej Święta - Olivia Fok x Soundset (screen z YouTube.com/OliviaFok) Olivia Fok x Soundset - takiej wersji Coraz Bliżej Święta jeszcze nie było! [TYLKO U NAS]

Olivia Fok i Soundset nastrajają nas na święta Bożego Narodzenia! Artyści stworzyli wyjątkową, nastrojową wersję hitu Coraz bliżej święta! Poczujcie magię świąt już teraz - na ESKA.pl

Olivia Fok x Soundset to projekt, który idealnie nastroi was na święta 2018! Wszystko za sprawą przygotowanej, zupełnie nowej wersji utworu Coraz bliżej święta. Słuchając pierwszych dźwięków przekonacie się, że kawałek znacznie różni się od oryginalnej anglojęzycznej wersji, pod którą podpisuje się Melanie Thornton i polskiej odsłony, za którą odpowiada Anna Szarmach.

Coraz bliżej święta w wersji Olivii Fok i Soundset - 15 grudnia 2018 przedpremierowo możecie posłuchać jej tylko na ESKA.pl!

Olivia Fok x Soundset - Coraz bliżej święta 

Premierze utworu towarzyszy teledysk, w których autorzy ubierają choinkę. Jak wspominają współpracę twórcy nowej wersji? Olivia Fok mówi:

Po raz pierwszy miałam okazję współpracować z zespołem Soundset. Genialnie poradzili sobie z aranżacją. Nigdy wcześniej nie śpiewałam acapella, tym bardziej z tyloma osobami. Są bardzo zgrani. Świetnie bawiliśmy się na nagraniach, mimo, że do świąt było jeszcze daleko, ubierając choinkę i spędzając wspólnie czas z pewnością poczuliśmy już ich magię.

Soundset są zachwyceni tym, że mogli współpracować z Olivią Fok, a tym bardziej traktują to jako miłe doświadczenie:

Nagranie piosenki pt. Coraz bliżej święta w wersji a cappella było dla nas ciekawym doświadczeniem i fajną muzyczną przygodą. Cieszymy się, że aranżacja stworzona przez Michała i Adama spodobała się Olivii. Jak widać na teledysku, świetnie nam się razem śpiewało! Od zapisania pierwszych nut do wrzucenia piosenki do sieci minęło zaledwie kilkanaście dni, ale włożyliśmy dużo pracy i serca żeby dać Wam muzyczną perełkę. Wesołych świąt!

Olivia Fok x Soundset - piosenka Coraz bliżej święta: PRZEDPREMIEROWO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze