Piosenki świąteczne 2017. Sia z nowym teledyskiem

2017-11-23 15:35
Piosenki świąteczne 2017. Sia z nowym teledyskiem
Autor: Fot. YouTube/SiaVevo Screen z teledysku YouTube

Sia prezentuje świąteczny teledysk do utworu Santa's Coming For Us. Zobaczcie go już teraz na ESKA.pl i poczujcie magię świąt.

Świąteczne piosenki umilają nam oczekiwanie na bożonarodzeniowe święta i wprowadzają wszystkich w wyjątkowy klimat. Dobrze wie o tym Sia, która z okazji świąt nagrała specjalną płytę. Kilka dni po premierze krążka w sieci ukazał się również teledysk do jednego z utworów pochodzącego z płyty Everyday Is Christmas.

Sia - nowy teledysk

Świąteczny klip Sii do piosenki zatytułowanej Santa's Coming For Us jest idealną ilustracją prawdziwych amerykańskich świąt. W teledysku Sii, który miał swoją premierę w środę 22 listopada, wystąpiła cała plejada aktorów, a są nimi: J.B. Smoove, Dax Shepard, Kristen Bell, Henry Winkler, Susan Lucci, Sophia Lillis, Wyatt Oleff oraz Caleb McLaughli.

Pełna lista piosenek, które trafiły na świąteczną płytę Sii znajduje się poniżej:

  1. Santa's Coming For Us 
  2. Candy Cane Lane
  3. Snowman 
  4. Snowflake 
  5. Ho Ho Ho 
  6. Puppies Are Forever 
  7. Sunshine 
  8. Underneath The Mistletoe
  9. Everyday is Christmas 
  10. Underneath The Christmas Lights
Sia - nowy album wkrótce! Data premiery i tracklista płyty 'Everyday Is Christmas'

Autor: brak danych

  Sia zaprezentuje nowy album już wkrótce! Artystka zrobiła niespodziankę ujawniając datę premiery płyty Everyday Is Christmas oraz jej tracklistę. Zanim to się stało piosenkarka budowała napięcie gdyż od kilku dni zamieszczała na swoim Facebooku zagad

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze