Piosenki świąteczne 2013: Rafał Brzozowski, Honey, Natalia Kukulska - polskie gwiazdy śpiewają tradycjne kolędy [VIDEO]

2013-12-16 18:16

Piosenki Świąteczne 2013: Poczuliście już magię świąt? Nie? Teraz na pewno poczujecie. W świąteczny nastrój wprowadzą Was piosenki świąteczne oraz klasyczne kolędy w zupełnie nowych wykonaniach od: Andrzeja Piasecznego, Honey, Eneja, Rafała Brzozwskiego, Michała Wiśniewskiego i wielu innych.

Piosenki Świąteczne 2013 na ESKA.pl. Co roku polskie gwiazdy prześcigają w zawodach, kto nagra największy świąteczny przebój i zostanie najlepszym, muzycznym elfem św. Mikołaja. W tym roku nie jest inaczej. Solo, w duecie, charytatywnie, grupowo albo z dziecięcym chórem - pomysły są różne. Ważne żeby oddać ducha świąt i pozytywną energią wprowadzić w ten piękny, świąteczny klimat.

>>> Piosenki Świąteczne 2013 - TOP 6 kultowych piosenek świątecznych. Zobacz, bez jakich kawałków święta nie mogłyby się odbyć!

W tym roku do konkursu starują m.in.: Michał Wiśniewski & Przyjaciele, Rafał Brzozowski, Honey, Natalia Kukulska & AudioFeels i wielu innych polskich artystów. Nam szczególnie podoba się zbiorowe wykonanie kolędy Gdy Śliczna Panna zrealizowane w ramach projektu Fundacji Dar Serca: Dar Serca - Kolędy z Gwiazdami. Panowie z Enej też dają radę, i to jak! Na Eska.pl przypomnimy Wam również kilka starszych, ale równie pięknych świątecznych utworów!

>>> Gorąca 100 - Największe hity 2013, które są najbardziej mega? Głosowanie trwa!

Która wykon podoba Wam się najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Dar Serce - Gdy Śliczna PannaMichał Wiśniewski & Przyjaciele - Bo ZimąRafał Brzozowski - Za Chwilę Przyjdą ŚwiętaNatalia Kukulska & AudioFeels - Oj Maluśki, Maluśki
Enej - Przybieżeli Do Betlejem

Andrzej Piaseczny / Seweryn Krajewski - Wielkie Świąteczne Całowanie


Feel - Gdy Wigilia Jest


Ewa Farna - Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki


Kuba Badach, Andrzej Lampert, Andrzej Piaseczny, Mietek Szcześniak - Kolęda Dwóch Serc

KZ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze