Piosenki na Święta 2013: 6 TOPOWYCH piosenek, bez których Święta nie mogą się odbyć! [VIDEO]

2013-12-25 10:44

Piosenki na Święta 2013: bez jakich piosenek nie może odbyć się Gwiazdka? Na naszej liście znalazło się 6 kawałów. Wśród nich są Jingle Bells i Last Christmas.

Piosenek na Święta jest mnóstwo. Wśród nich są jednak takie, bez których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie prawdziwej atmosfery Gwiazdki. Z tej okazji ESKA.pl zrobiła zestawienie 6 najgorętszych piosenek na Święta 2013.

Zaczynamy od walijskiego piosenkarza Shakina Stevensa - Merry Christmas Everyone. Kawałek ten pochodzi z lat 80. W tych samych latach pojawił się kawałek grupy Wham! - Last Christmas, który doczekał się licznych coverów. Zresztą tak samo było z przebojem Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki bez reklam w Święta!


Warto wspomnieć też o dość wiekowej piosence Jingle Bells. Oryginalną wersję utworu napisał amerykański kompozytor James Pierpont, która została zarejestrowana 1857 roku jako One Horse Open Sleigh. Warto dodać, że Jingle Bells w rzeczywistości nawiązuje nie tyle do Bożego Narodzenia, co do okresu zimowego jako pory roku. Z tym kawałkiem zmierzył się m.in. Franka Sinatry. My jednak serwujemy Wam wykon Michael Buble.

Co jeszcze mamy? Najlepiej zobaczcie sami!

All I Want For Christmas Is You - Mariah CareyMerry Christmas Everyone - Shakin' Stevens

Jingle Bells - Michael BubleWham! - Last Christmas
Santa Claus Is Coming To Town - Justin BieberMy Only Wish This Year - Britney SpearsGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE