Piosenki 2018 - tych HITÓW szukali internauci! [TOP 10]

i

Autor: screen z teledysku na YouTube Clean Bandit - Solo (feat. Demi Lovato) [Official Video] (fot. YouTube.com/Clean Bandit)

Piosenki 2018 - tych HITÓW internauci szukali najczęściej! Zaskoczenie? [TOP 10]

2018-12-18 15:38

Najczęściej shazamowane piosenki 2018 są już znane! Których utworów najczęściej szukali użytkownicy aplikacji Shazam? Przekonajcie się sprawdzając ranking na ESKA.pl!

Najpopularniejsze hity 2018 to m.in. Solo od Clean Bandit, Rozovoye Vino od Feduka, One Kiss od Calvina Harrisa czy chociażby No Tears Left To Cry, pod którym podpisuje się Ariana Grande. Czy lista najpopularniejszych kawałków pokrywa się z zestawieniem najczęściej shazamowanych utworów? Z pewnością będziecie zaskoczeni wynikami!

Pamiętajcie, że swoje ulubione hity 2018 roku wybieracie głosując w ramach Gorącej 100 Radia ESKA. W zamian za wasze głosy mamy dla was wypasione nagrody!

Piosenki 2018 - najczęściej szukane

Shazam, czyli zyskująca na popularności aplikacja do rozpoznawania utworów. Wystarczy ją włączyć, przyłożyć telefon do głośnika i czekać na wyniki. W tym roku, jak się okazuje, użytkownicy najczęściej poszukiwali megahitu Solo. Utwór Clean Bandit z płyty What Is Love, miał 9 milionów wyszukiwań! Popularny był również kawałek pt. I Like It od Cardi B, a także kawałek z 2017 roku: Perfect, Eda Sheerana.

Wiadomo również, że najlepszy dzienny wynik wyszukiwań uzyskała piosenka Friends od Marshmello i Anne-Marie. Utwór o przyjaźni w jeden dzień zebrał ponad 8 milionów wyszukiwań! 

  1. Clean Bandit feat. Demi Lovato – Solo

  2. Nicky Jam and J Balvin – X

  3. Calvin Harris and Dua Lipa – One Kiss

  4. Dynoro and Gigi D'Agostino – In My Mind

  5. Ed Sheeran – Perfect

  6. Tom Walker – Leave A Light On

  7. Maroon 5 ft Cardi B – Girls Like You

  8. Marshmello and Anne-Marie – Friends

  9. David Guetta and Sia – Flames

  10. Cardi B ft Bad Bunny and J Balvin – I Like It

BITWA FANDOMÓW 2018 - kto ma najlepszych fanów w Polsce? GŁOSOWANIE