Piosenka z reklamy TVN - wiosna 2020. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

2020-02-29 19:28 MK
Spot TVN
Autor: YouTube/tvnpl

Jak co roku, stacja TVN zaprezentowała w lutym swoją wiosenną ramówkę. W nakręconym spocie nie zabrakło oczywiście największych gwiazd, które są twarzami popularnych programów oraz idealnie wpasowującej się w klimat wideo piosenki. Jeśli jesteście ciekawi, kto ją śpiewa i jaki jest jej tytuł, dobrze trafiliście. Sprawdźcie na ESKA.pl najważniejsze informacje o użytym utworze.

Piosenka z reklamy TVN - kto ją śpiewa i jaki jest jej tytuł? Odpowiedzi na te pytania z pewnością będą poszukiwać widzowie TVN, którzy zobaczą najnowszy spot stacji w telewizji. Tradycją stało się, że najpopularniejsze stacje telewizyjne w naszym kraju tworzą wideo zapowiadające ich wiosenną ramówkę. Zdaniem wielu internautów, to właśnie TVN jest liderem pod względem tworzenia zabawnych, pomysłowych i profesjonalnych reklam.

Również i tym razem, twórcy wiosennego spotu TVN stanęli na wysokości zadania. W trwającym niespełna półtorej minuty klipie pojawiły się największe gwiazdy z najpopularniejszych tytułów emitowanych przez stację. Nie zabrakło Magdy Gessler, Kuby Wojewódzkiego, Doroty Szelągowskiej czy też Magdaleny Cieleckiej.

Aby uprzyjemnić odbiór komunikatu widzom bądź być dobrze przez nich kojarzonym, twórcy reklam często sięgają po piosenki, które mają wywoływać kojarzenia z danym spotem. W przeszłości, w spotach TVN mogliśmy usłyszeć takie hity jak The Show Lenki, Powerful Ellie Goulding czy też Funkytown od Lipps Inc. Tym razem, twórcy sięgnęli jednak po starszy utwór!

Piosenka z reklamy TVN - wiosna 2020

- Bez Ciebie jestem tak smutny, jak kondukt w deszczu pod wiatr - tymi słowami rozpoczyna się wiosenny spot TVN, z którego możemy dowiedzieć się, które produkcje powrócą na antenę, a które zaliczą swój debiut. Otóż, zacytowany wers pochodzi z popularnego niegdyś przeboju w wykonaniu Kabaretu Starszych Panów. Piosenka użyta w reklamie stacji nosi tytuł Bez Ciebie.

Najnowsze