Piosenka z reklamy PZU, Renault Kadjar, Allegro, Carlo Rossi, Iphone 6. Kto to śpiewa?

2015-11-01 11:29
Piosenki z reklam
Autor: fot. Bulls

Piosenka z reklamy PZU, Renault Kadjar, Allegro, Carlo Rossi, Iphone 6 - muzyka z reklam potrafi nieźle wkręcić się w głowę! Na ESKA.pl zebraliśmy najczęściej wyszukiwane ostatnio utwory z reklam - sprawdźcie, kto to śpiewa i posłuchajcie swoich ulubionych kawałków!

Piosenka z reklamy - kto to śpiewa? Trudno o bardziej męczącą przypadłość, niż ta, kiedy chodzi po głowie fragment jakiejś często słyszanej w telewizji melodii, ale nie można sobie za nic przypomnieć ani skojarzyć, kim jest wykonawca. Czasami zaś chciałoby się po prostu móc posłuchać danego kawałka w całości, by sprawdzić, czy bez starannie wkomponowanego reklamowego obrazka brzmi równie dobrze. Zebraliśmy dla Was kilka najpopularniejszych ostatnio piosenek z reklam - między innymi Polsatu, PZU, Renault Kadjar, Allegro, Carlo Rossi czy Iphone 6 - sprawdźcie, kto to śpiewa i przy okazji posłuchajcie najpopularniejszych obecnie numerów promujących różne firmy! Mamy dla was też informacje co to za piosenka z reklamy Polsatu i piosenka z reklamy o2, Wirtualnej Polski, TVN, i Eska TV - a także  piosenka z reklamy T-Mobile którą śpiewa Tomasz Kot.  sprawdźcie

Piosenka z reklamy PZU Zwolnij z Dorocińskim

Piosenka z reklamy PZU to Soko - We Might Be Dead By Tomorrow. Soko to wokalistka urodzona we Francji, ma jednak polskie korzenie - jej rodzice byli polskimi Żydami, a jej pseudonim artystyczny to po prostu skrót od nazwiska Sokolinski. W marcu 2015 ukazał się jej drugi z kolei, bardzo chwalony przez krytyków krążek, zatytułowany My Dreams Dictate My Reality.

Piosenka z reklamy Kadjar

Piosenka z reklamy Renault Kadjar to First Aid Kit - My Silver Lining. First Aid Kit tworzą dwie pochodzące ze Szwecji siostry: Klara i Johanna.

Piosenka z reklamy Allegro

Piosenka z reklamy Allegro to Camille Beluze - Wonder

Piosenka z reklamy Carlo Rossi

Piosenka z reklamy Carlo Rossi to Madison - #1 (RAC Remix)

Piosenka z reklamy Iphone6

Piosenka z reklamy Iphone6 to S O H N - The Wheel

Piosenka z reklamy Heinekena

Ta piosenka to Rita Pavone ~ Viva La Pappa Col Pomodoro

Najnowsze