Polsat - jesień 2020

i

Autor: Screen z YT: Telewizja Polsat - Jesień 2020 / Polsat

Piosenka z reklamy Polsatu - jesień 2020. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

2020-08-30 19:20

Piosenka z reklamy Polsatu - jesień 2020, to prawdziwy hit! -Porywa do tańca, dodaje energii i dużo pozytywnego nastawienia na cały dzień! Zobacz na ESKA.pl do jakiego hitu zatańczyły polskie gwiazdy i dodaj ten utwór do wakacyjnej playlisty już teraz!

Reklama Polsatu - jesień 2020 została nagrana do najpopularniejszego hitu! Zobacz na ESKA.pl, o jakiej piosence mowa i dowiedz się, kto jest jej wykonawcą. W telewizji wystartowały jesienne ramówki, a wraz z nimi różne spoty promujące pozycje, które już niebawem pojawią się na szklanym ekranie! Dodatkowo najnowsza reklama Polsatu została stworzona przy współpracy z bardzo popularną piosenką, która świetnie wpasowuje się w klimat lata 2020! Utwór wpada w ucho i zostaje w głowie na długi czas, dlatego internauci namiętnie szukają tytułu i wykonawcy tego hitu. Piosenkę z reklamy Polsatu - jesień 2020 będziemy teraz słyszeli naprawdę często, dlatego warto poznać wykonawcę hitu już teraz, aby móc dodać utwór do wakacyjnej playlisty jeszcze w sierpniu tego roku!

Sonda
Najbardziej podoba mi się spot wizerunkowy...

Piosenka z reklamy Polsatu 2020 - Co to za utwór?

Piosenka z reklamy Polsatu - jesień 2020 chodzi po głowie wszystkim internautom, którzy choć raz usłyszeli najnowszy telewizyjny spot reklamowy. Co to za piosenka? Otóż w jesiennym spocie Telewizji Polsat został wykorzystany hit Kungs vs Cookin’ on 3 Burners - This Girl! Piosenka w serwisie YouTube ma niespełna 400 milionów odtworzeń i jest niesamowicie popularnym kawałkiem. Utwór powstał w 2016 roku i jeszcze w tym samym roku dostał nominację ARIA Music Award na Najlepszą piosenkę roku.