Piosenka z reklamy Polsatu - jesień 2020. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

2020-08-30 19:20
Polsat - jesień 2020
Autor: Screen z YT: Telewizja Polsat - Jesień 2020 / Polsat

Piosenka z reklamy Polsatu - jesień 2020, to prawdziwy hit! -Porywa do tańca, dodaje energii i dużo pozytywnego nastawienia na cały dzień! Zobacz na ESKA.pl do jakiego hitu zatańczyły polskie gwiazdy i dodaj ten utwór do wakacyjnej playlisty już teraz!

Reklama Polsatu - jesień 2020 została nagrana do najpopularniejszego hitu! Zobacz na ESKA.pl, o jakiej piosence mowa i dowiedz się, kto jest jej wykonawcą. W telewizji wystartowały jesienne ramówki, a wraz z nimi różne spoty promujące pozycje, które już niebawem pojawią się na szklanym ekranie! Dodatkowo najnowsza reklama Polsatu została stworzona przy współpracy z bardzo popularną piosenką, która świetnie wpasowuje się w klimat lata 2020! Utwór wpada w ucho i zostaje w głowie na długi czas, dlatego internauci namiętnie szukają tytułu i wykonawcy tego hitu. Piosenkę z reklamy Polsatu - jesień 2020 będziemy teraz słyszeli naprawdę często, dlatego warto poznać wykonawcę hitu już teraz, aby móc dodać utwór do wakacyjnej playlisty jeszcze w sierpniu tego roku!

Piosenka z reklamy Polsatu 2020 - Co to za utwór?

Piosenka z reklamy Polsatu - jesień 2020 chodzi po głowie wszystkim internautom, którzy choć raz usłyszeli najnowszy telewizyjny spot reklamowy. Co to za piosenka? Otóż w jesiennym spocie Telewizji Polsat został wykorzystany hit Kungs vs Cookin’ on 3 Burners - This Girl! Piosenka w serwisie YouTube ma niespełna 400 milionów odtworzeń i jest niesamowicie popularnym kawałkiem. Utwór powstał w 2016 roku i jeszcze w tym samym roku dostał nominację ARIA Music Award na Najlepszą piosenkę roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze