Daria Zawiałow

i

Autor: YouTube/Play

GWIAZDY

Piosenka z reklamy Play z Darią Zawiałow. Piosenkarka nie zwalnia tempa

2023-10-03 12:50

Daria Zawiałow nie przestaje promować zbliżającego się wielkimi krokami albumu "Dziewczyna Pop". Od kilku dni w telewizji i internecie hula już nowa reklama Play z piosenkarką w roli głównej. W spocie sieci komórkowej użyto jednego z utworów zapowiadających 4. longplay artystki. Znamy jego tytuł.

Daria Zawiałow przygotowuje fanów do wielkiej premiery swojego czwartego w karierze krążka. "Dziewczyna Pop", bo taki tytuł nosi wydawnictwo, ukaże się na rynku już 20 października. Sporą gratką dla wszystkich wielbicieli Zawiałow jest fakt, że longplay pojawi się w sprzedaży z trzema okładkami - każdą symbolizującą inny etap z życia piosenkarki: bolesną przeszłość (92’), bezpieczną teraźniejszość (Pete Stop) i strach przed przyszłością (Backdoor). Gwiazda muzyki podzieliła się czterema kawałkami zapowiadającymi wydawnictwo, a także podpisała kontrakt z popularną siecią komórkową, czego efektem jest spot reklamowy, który hula już w telewizji i w internecie. W materiale wykorzystano jeden z opublikowanych przez Darię singli promujących "Dziewczynę Pop". Jeśli utwór wpadł wam w ucho, a jakimś cudem nie znacie jego tytułu, to dobrze trafiliście. 

Zobacz też: Tomasz Kot jako Taco Hemingway! Daria Zawiałow mocno namieszała

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Piosenka z reklamy Playa

Daria Zawiałow to kolejna artystka, która zdecydowała się na podpisanie kontraktu z popularną siecią komórkową. W sieci i w telewizji śmiga już spot reklamy z wokalistką w roli głównej. Internauci zastanawiają się jednak, jaki tytuł nosi piosenka użyta w reklamie. Odpowiadamy. To "Z tobą na chacie", który podobnie do "Fifi Hollywood", "Złamane serce jest ok" i "Supro" zapowiada "Dziewczynę Pop". To będzie intensywny czas w karierze Darii Zawiałow.