Piosenka z reklamy Peugeot. Co to za utwór? Kto go śpiewa?

2019-01-22 13:34 M.C.
Piosenka z reklamy Peugeot. Co to za utwór? Kto go śpiewa?
Autor: fot./screen/youtube.com/Peugeot Polska Reklama Peugeot

Zastanawiacie się, co to za piosenka, którą można usłyszeć w nowej reklamie samochodów Peugeot? Na ESKA.pl poznacie jej tytuł i dowiecie się, kto ją śpiewa.

Piosenka z reklamy Peugeot. Co to za utwór? Kto go śpiewa? Takie pytania mogą sobie zadać wszyscy, którzy widzieli spot promujący markę francuskich samochodów. W reklamie widzimy pracownika hotelowego parkingu, który korzystając z okazji, wybiera się na przejażdżkę nowym modelem Peugeota. W tle słyszymy piosenkę utrzymaną w tanecznym klimacie. Jaki nosi tytuł?

Piosenka z reklamy Peugeot - remix utworu francuskiej piosenkarki

Co to za piosenka z reklamy Peugeota? Twórcy spotu zdecydowali się wykorzystać kompozycję, której autorką jest francuska wokalistka, Phoebe Killdeer. Utwór nosi tytuł The Fade Out Line. W reklamie pojawia się jednak remiks tego kawałka. Stworzył go DJ znany jako The Avener. Poniżej znajdziecie oryginał i przeróbkę The Fade Out Line.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza w ostatnim czasie reklama, która wykorzystuje piosenki. Jakiś czas temu, przebojem stała się reklama przygotowana przez markę Lech, w której użyto utwór grupy Kaleo - Way Down We Go. W reklamie Intimissimi pojawiła się zaś piosenka Lost On You od LP.

Piosenka z reklamy Intimissimi 2018 to znany hit!

Najnowsze