piosenka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 budzi sporo emocji

i

Autor: fot. Bulls piosenka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 budzi sporo emocji

Piosenka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 to plagiat Let It Go? Posłuchajcie The Snow And Ice Dance

2015-08-05 18:46

Do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 jeszcze sporo czasu, ale o olimpiadzie w Pekinie głośno już za sprawą hymnu promującego imprezę. Piosenka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 to według niektórych plagiat Let It Go. Czy Chińczycy rzeczywiście skopiowali Let It Go licząc na sukces podobny do tego, jaki odniósł hit z Krainy Lodu? Oceńcie sami!

Nikt nie spodziewał się, że o tej piosence na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 pisać będą na całym świecie. Piosenka na zimową olimpiadę w Pekinie nie ma jednak dobrej reklamy, bo jak donosi The New York Times wielu porównuje ją do przeboju Let It Go z Krainy Lodu. Kawałek z bajki o zimowym królestwie traktowany jest dziś jak muzyczna legenda (miliony odtworzeń, viralowy sukces i chociażby Oscar robią swoje), stąd tak wiele emocji budzi kwestia potencjalnego plagiatu.

Chińczycy skopiowali Let It Go?

Piosenka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 stworzona przez Zhao Zhao o angielskim tytule The Snow And Ice Dance szczególnie podobna do Let It Go wydaje się być w swoich zwrotkach. Nie da się ukryć, że odpalając The Snow And Ice Dance od razu ma się ochotę zanucić pierwsze wersy Let It Go. Ocenę melodii pozostawiamy oczywiście Wam a pomoże Wam w tym blend dwóch nagrań.

>> Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2015: plan transmisji z Pekinu

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 odbędą się w dniach 4 - 20 lutego. Pekin jest pierwszym miastem-organizatorem, który będzie mógł pochwalić się obsługą zarówno letnich jak i zimowych zmagań olimpijskich. Letnia olimpiada w Pekinie miała miejsce w 2008 roku.

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!
Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

JB