Piosenka na MŚ Rosja 2018 - InoRos i hit Dawaj Polska [PREMIERA]

2018-06-08 10:32
Piosenka na MŚ 2018 - InoRos i hit Dawaj Polska [PREMIERA]
Autor: Fot. Youtube/InoRos Official Channel Screen z teledysku Youtube

InoRos powraca z propozycją muzyczną na tegoroczny mundial! Premiera piosenki Dawaj Polska już teraz na ESKA.pl

Dawaj Polska, tak brzmi najnowsza propozycja muzyczna zespołu InoRos na tegoroczny mundial. Utwór ma zagrzewać do walki naszych piłkarzy. 'Wszystko jest możliwe póki piłka w grze' śpiewaj w swoim kawałku InoRos. Zespół tym utworem chce połączyć całą Polskę. - Wszyscy kibicujemy od Podhala  aż po Hel. Nie ma barier ani podziałów, cała Polska jest razem - zapewniają artyści. 

InoRos już kilka lat temu wraz z Liberem stworzyli przebój na Euro 2012 – Czyste Szaleństwo. Czy „Dawaj Polska”, powtórzy sukces tamtego hitu? Posłuchajcie i oceńcie sami.

InoRos to wybuchowa mieszanka muzyków, którzy w 2006 roku połączyli swe siły tworząc grupę folkowo-rockową. Zespół gra szeroko rozumianą muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także muzyką folkową z całego pasma Karpat. Zespół bardzo trudno zaszufladkować, ponieważ motywy etniczne łączy z najróżniejszymi rodzajami muzyki od jazzu po pop.

Maryla Rodowicz ocenia szanse Polski na Mundialu 2018!

Autor: brak danych

  Maryla Rodowicz postanowiła wypowiedzieć się na temat szans Polaków na mistrzostwach świata w piłce nożnej, które w tym roku odbędą się w Rosji. Artystka interesuje się tym sportem i rzeczywiście jest bardzo na bieżąco z tematem MŚ! Co dokładnie zdradziła ze s

 

Najnowsze