MŚ Katar 2022 - piosenka zagrzeje piłkarzy do walki. Świat zaśpiewa Hayya Hayya!

i

Autor: Universal Music Poland MŚ Katar 2022 - piosenka zagrzeje piłkarzy do walki. Świat zaśpiewa Hayya Hayya!

Piosenka Mundial 2022 - Hayya Hayya. Co to za utwór i kto go śpiewa? [TYTUŁ]

2022-11-23 11:46

Sławny YouTuber Trinidad Cardona, nigeryjski supergwiazdor Davido oraz katarska artystka Aisha połączyli siły we wspólnej piosence Hayya Hayya (Better Together), towarzyszącej główną rolę w losowaniu grup do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Mundial z udziałem reprezentacji Polski, której kapitanem jest Robert Lewandowski, odbędzie się pod koniec roku w Katarze.

Spis treści

  1. MŚ Katar 2022: piosenka

MŚ Katar 2022: Trinidad Cardona, Davido i Aisha wykonali Hayya Hayya (Better Together) na żywo podczas ceremonii losowania grup. Singiel doczekał się także oficjalnego klipu oraz wideo z tekstem. Za produkcję piosenki odpowiada zdobywca Grammy, RedOne. - Miałem w życiu wiele szczęścia - mówi Davido. - Mogłem podróżować po całym świecie, dorastałem w różnych miejscach. Im więcej podróżowałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy jednością, jednym narodem, jednym światem. Dlatego, kiedy otrzymałem propozycję, by nagrać tę piosenkę, z miejsca się zgodziłem. To zaszczyt, że mogę być częścią wydarzenia, które łączy cały świat i współtworzyć tę piosenki. Piosenkę, która trafiła prosto do mojego serca.

MŚ 2022 Katar - TABELA, GRUPY, MECZE, STADIONY, POLSKA, TERMINARZ

Czesław Michniewicz [CAŁA PRAWDA] Kim jest nowy selekcjoner? | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #45

MŚ Katar 2022: piosenka

- Kiedy po raz pierwszy usłyszałem ten numer, od razu wprawił mnie w dobry nastrój, a myślę, że świat właśnie tego teraz potrzebuje - dodaje Trinidad Cardona. - To jedno wielkie świętowanie i ucieleśnienie wszystkiego, co symbolizują Mistrzostwa Świata. Ludzie z całego świata łączą się, a dla mnie to ważne przesłanie. To coś, co ludzie powinni usłyszeć.

- Jestem zachwycona i zaszczycona, że żyję w tak ekscytujących czasach, będąc świadkiem i częścią wielkiego kroku mojego kraju, Kataru - przyznała Aisha. - Przesłanie piosenki, mówiące o wspólnocie i radości, od razu do mnie trafiło. Radość towarzyszyła nam także w trakcie tworzenia tego utworu. To spełnienie marzeń, móc wystąpić na Mistrzostwach Świata FIFA i współtworzyć tak ważną piosenkę. Mecz otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej zaplanowano na 21 listopada, a finał na 18 grudnia.