Piosenka Mundial 2022 - Hayya Hayya. Co to za utwór i kto go śpiewa? [TYTUŁ]

2022-11-23 11:46
MŚ Katar 2022 - piosenka zagrzeje piłkarzy do walki. Świat zaśpiewa Hayya Hayya!
Autor: Universal Music Poland MŚ Katar 2022 - piosenka zagrzeje piłkarzy do walki. Świat zaśpiewa Hayya Hayya!

Sławny YouTuber Trinidad Cardona, nigeryjski supergwiazdor Davido oraz katarska artystka Aisha połączyli siły we wspólnej piosence Hayya Hayya (Better Together), towarzyszącej główną rolę w losowaniu grup do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Mundial z udziałem reprezentacji Polski, której kapitanem jest Robert Lewandowski, odbędzie się pod koniec roku w Katarze.

Spis treści

  1. MŚ Katar 2022: piosenka

MŚ Katar 2022: Trinidad Cardona, Davido i Aisha wykonali Hayya Hayya (Better Together) na żywo podczas ceremonii losowania grup. Singiel doczekał się także oficjalnego klipu oraz wideo z tekstem. Za produkcję piosenki odpowiada zdobywca Grammy, RedOne. - Miałem w życiu wiele szczęścia - mówi Davido. - Mogłem podróżować po całym świecie, dorastałem w różnych miejscach. Im więcej podróżowałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy jednością, jednym narodem, jednym światem. Dlatego, kiedy otrzymałem propozycję, by nagrać tę piosenkę, z miejsca się zgodziłem. To zaszczyt, że mogę być częścią wydarzenia, które łączy cały świat i współtworzyć tę piosenki. Piosenkę, która trafiła prosto do mojego serca.

MŚ 2022 Katar - TABELA, GRUPY, MECZE, STADIONY, POLSKA, TERMINARZ

Czesław Michniewicz [CAŁA PRAWDA] Kim jest nowy selekcjoner? | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #45

MŚ Katar 2022: piosenka

- Kiedy po raz pierwszy usłyszałem ten numer, od razu wprawił mnie w dobry nastrój, a myślę, że świat właśnie tego teraz potrzebuje - dodaje Trinidad Cardona. - To jedno wielkie świętowanie i ucieleśnienie wszystkiego, co symbolizują Mistrzostwa Świata. Ludzie z całego świata łączą się, a dla mnie to ważne przesłanie. To coś, co ludzie powinni usłyszeć.

- Jestem zachwycona i zaszczycona, że żyję w tak ekscytujących czasach, będąc świadkiem i częścią wielkiego kroku mojego kraju, Kataru - przyznała Aisha. - Przesłanie piosenki, mówiące o wspólnocie i radości, od razu do mnie trafiło. Radość towarzyszyła nam także w trakcie tworzenia tego utworu. To spełnienie marzeń, móc wystąpić na Mistrzostwach Świata FIFA i współtworzyć tak ważną piosenkę. Mecz otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej zaplanowano na 21 listopada, a finał na 18 grudnia.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze