EURO 2021 - piosenka We Are The People. O czym jest hymn Euro 2021? [TEKST, TŁUMACZENIE]

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy EURO 2021 - piosenka We Are The People. O czym jest hymn Euro 2021? [TEKST, TŁUMACZENIE]

Piosenka EURO 2020: We Are The People. O czym jest hymn Euro 2020? [TEKST]

2021-06-16 13:39

Po ponad roku oczekiwania i utrzymywania jej w tajemnicy, oficjalna piosenka UEFA EURO 2020 ujrzała nareszcie światło dzienne! Singiel We Are The People, Martina Garrixa, z udziałem Bono i The Edge, dostępny jest już w serwisach streamingowych.

EURO 2020 - piosenka We Are The People zrobiła furorę już chwilę po premierze. Już od wczesnych etapów trzyletniego procesu twórczego Garrix miał przeczucie, że wokal Bono idealnie wpasuje się w We Are The People. Wizja Martina ożyła, kiedy zarówno on, jak i jego kolega z zespołu U2, The Edge, zgodzili się na współpracę z producentem. Gdy Bono pisał tekst i tworzył melodię, The Edge dodawał wiodące gitarowe riffy, co zaowocowało idealnym połączeniem charakterystycznych dźwięków wszystkich artystów. - Tworzenie muzyki na jedną z największych imprez sportowych na świecie razem z Bono i The Edge było niesamowitym przeżyciem, zdradził Martin Garrix i dodał:. - Jestem naprawdę dumny z tego, co razem stworzyliśmy i nie mogę doczekać się, aby w końcu podzielić się tym ze światem.

EURO 2020 - GRUPY, POLSKA, TERMINARZ, WYNIKI, KTO WYGRAŁ, TABELA ROZGRYWEK

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Euro 2020 - piosenka, hymn

We Are The People przypomina nam, że muzyka może przyglądać się wyzwaniom stojącym przed światem i jednocześnie próbować ujednolicić odpowiedź na dane wydarzenia. To hymn, który możemy śpiewać wszyscy, bez względu na pochodzenie, ale zwłaszcza w Europie, gdzie już wkrótce skupi się uwaga całego świata. We Are The People ma za zadanie odzwierciedlać pozytywne nastawienie, nadzieję i determinację - wartości wymagane, aby każdy zespół odniósł sukces. Oferuje także poczucie wspólnoty, które świetnie pasuje do tematu UEFA EURO 2020: Jedność. Po raz pierwszy w historii turniej rozgrywany jest na całym kontynencie.

Oprócz We Are The People, Garrix stworzył także oficjalny walkout turnieju. Wydana w 25-te urodziny artysty piosenka jest świadectwem jego imponującego przemarszu przez dotychczasowe szeregi przemysłu muzycznego. Każdym Mistrzostwom UEFA EURO od 1992 roku towarzyszyła do tej pory oficjalna piosenka takich artystów jak Nelly Furtado, Simply Red i Enrique Iglesias.

Sonda
Hymn Euro 2021 - czy podoba ci się piosenka We Are The People?

- Oczekiwanie dobiega końca i cieszymy się, że możemy oficjalnie zaprezentować oficjalną piosenkę na UEFA EURO 2020, w której występują jedni z najbardziej znanych światowych artystów, Martin Garrix, Bono i The Edge, powiedział dyrektor marketingu UEFA Guy-Laurent Epstein. Zarówno piłka nożna, jak i muzyka mają moc jednoczenia ludzi. Są wektorami pasji i emocji, a ich połączenie jeszcze bardziej urozmaici fanowską celebrację turnieju oraz dotrze do nowej publiczności. Dzięki zebranej alei gwiazd, jesteśmy pewni, że to możliwe.

Euro 2020 - kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCA]

UEFA EURO 2020 po raz pierwszy w historii zawodów odbywa się na całym kontynencie, w sumie w 11-stu miastach. Gospodarzami tego lata będą Amsterdam, Baku, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym, Petersburg i Sewilla. Do pierwsze starcia Turcji z Włochami dojdzie 11-ego czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie. Finał odbędzie się 11-ego lipca na londyńskim stadionie Wembley.