MAMY ZDJĘCIA

Piorunująca przemiana Emilii Korolczuk z Rolników Podlasie. Dostrzegliście zmianę?

2024-05-29 10:41

Emilia Korolczuk z serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" jest pracowitą kobietą, która chętnie opowiada o swoich zadaniach w gospodarstwie. Zawsze z uśmiechem, pozytywną energią i chęcią zdradza kulisy, ale też odpowiada na pytania swoich fanów. Dlatego całkiem możliwe, że jest to najbardziej lubiana postać z programu. Kobieta na przestrzeni ostatnich lat nieco się zmieniła zarówno pod względem wyglądu, jak i zachowania. Można dostrzec, że teraz Emilia Korolczuk jest odważniejsza przed kamerą!

Spis treści

  1. Emilia Korolczuk - kim jest?
  2. Emilia Korolczuk - filmy

Jak teraz wygląda Emilia Korolczuk? W Rolnikach Podlasie promienieje, ale taka po prostu jest w codziennym życiu. Pomimo natłoku obowiązków, zadań i wyzwań, przed którymi stoi zanim wyjdzie słońce, kobieta nie załamuje się dzielnie walcząc. Przy tym wszystkim znajduje czas, żeby porozmawiać z fanami. A rozmawia z nimi o wszystkim! Najczęściej chwali się życiem rodzinnym i pokazuje przesłodkie zwierzęta w swoim gospodarstwie w Laszkach. Na jej kanale w internecie znajdziecie też kącik kulinarny. Rolniczka pokazuje jak piec chleb, ciasto, a nawet wędzić sery!

Andrzej z Plutycz w młodości mógł się podobać koleżankom. Szeroki uśmiech i długie włosy!

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk razem z babcią pracują w ogródku

Emilia Korolczuk - kim jest?

Emilia Korolczuk za sprawą serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" szybko zyskała popularność. Rolniczka oprócz wielu zadań w swoim ranczo, na gospodarstwie i roli, na co dzień ma obowiązki względem mieszkańców. Jest sołtysową wsi Laszki na Podlasiu. Ma 36 lat, jest w szczęśliwym związku z Karolem, z którym ma 3-letnią córkę Laurę. Gospodarstwo prowadzi z babcią. Hoduje ponad setkę zwierząt, w tym m.in. kaczki, kury, króliki, konie, kozy i krowy.

Quiz. Czy rozpoznasz owoce i warzywa po skórce? 15/20 to świetny wynik!

Początkowo marzyła o tym, by być ornitologiem, jednak śmierć dziadka zmieniła jej plany. Została biolożką i finalnie zaopiekowała się całym 16-hektarowym gospodarstwem.

Emilia Korolczuk - filmy

Emilia Korolczuk pojawia się w odcinkach serialu, ale też sama publikuje materiały na YouTube. Jej kanał "Ranczo Laszki" ma ponad 80 tysięcy subskrypcji, a filmy od 40 do 240 tysięcy wyświetleń. Tylko pozazdrościć internetowego sukcesu i życiowej zaradności!

Listen on Spreaker.