Pink

i

Autor: Bounty Press / BEEM/EAST NEWS Pink wystąpiła w Warszawie. Nie brakowało niespodzianek.

Koncert

Pink zgubiła obcas i dostała od fana... sernik! Na koncercie w Polsce nie brakowało atrakcji

2023-07-17 12:21

Pink wystąpiła w Warszawie w ramach trasy koncertowej Summer Carnival. Nie zabrakło efektów specjalnych, akrobacji i jej największych hitów, ale pojawiły się też wpadki i niespodzianki. W pewnym momencie amerykańskiej piosenkarce odpadł obcas! Były też prezenty od publiczności, w tym między innymi... sernik.

Pink to jedna z zagranicznych gwiazd, które w tym roku zdecydowały się wystąpić w naszym kraju. Jej koncert na PGE Narodowym w Warszawie był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata. Wokalistka wyruszyła w trasę koncertową po wydaniu nowej płyty pod tytułem Trustfall. Summer Carnival jest jednak pełne jej największych hitów. Polacy usłyszeli na żywo takie przeboje jak Try, What About Us, Just Give Me a Reason, So What i Just Like a Pill. Pink znana jest z niesamowitego show. Od lat częścią każdego jej koncertu są pokazy akrobatyczne, które sama wykonuje. Nie zabrakło ich w Warszawie, ale to nie wszystkie atrakcje. Było kilka spontanicznych sytuacji, które rozbawiły fanów.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Pink - niespodzianki na koncercie

Przed występem do piosenki Try Pink machnęła nogą. Wtedy od buta odpadł jej obcas! W pierwszej chwili piosenkarka była zaskoczona i pokazała publiczności, co się stało. Szybko pobiegła jednak na backstage, skąd wzięła zapasowego buta. To jednak nie koniec niespodzianek. W pewnym momencie Pink podeszła do publiczności. Podpisywała banery, rzucano w nią pluszakami. Największym zaskoczeniem dla gwiazdy był prezent od jednego z fanów. Pink dostała... kawałek sernika! Co prawda nie zjadła go na scenie, ale zabrała go ze sobą.

Zagraniczne gwiazdy w Warszawie

Pink to kolejna zagraniczna gwiazda, która w tegoroczne wakacje wystąpiła na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. 27 i 28 czerwca 2023 odbyło się tam wielkie show Beyonce. 2 lipca wystąpił Harry Styles. Pink przyjechała dokładnie dwa tygodnie później. To jednak nie koniec atrakcji. Przed nami jeszcze koncerty The Weeknda oraz Imagine Dragons.