Pierwszy teledysk Roksany Węgiel szaleje w sieci. Nie uwierzycie, co w nim pokazała!

i

Autor: Screen z YouTube/erichi Pierwszy teledysk Roksany Węgiel szaleje w sieci. Nie uwierzycie, co w nim pokazała!

Pierwszy teledysk Roksany Węgiel szaleje w sieci. Nie uwierzycie, co w nim pokazała!

2020-12-07 13:06

Roksana Węgiel czaruje swoim głosem i osobowością od małego. Już jako słodka dziewczynka z warkoczykami, dała czadu na wielkiej scenie w telewizji. Pokazała na co ją stać i jak widać, robi to nadal. Jesteście ciekawi jak wyglądał pierwszy teledysk młodej wokalistki? Będziecie w szoku! Roxie pokazała w nim słodkie i piękne kadry. Musicie to zobaczyć - rozczulenie gwarantowane!

Roksana Węgiel - pierwszy teledysk to coś, co musi zobaczyć każdy fan młodej gwiazdy! Roksana Węgiel zachwycała wszystkich od małego. Jej barwa głosu, a także urok osobisty, oczarował wiele osób. W sieci można znaleźć sporo nagrań, kiedy to właśnie Roxie jako mała dziewczynka, dawała czadu śpiewając swoje piosenki. Mało kto wie, ale zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018, na rok przed udziałem w programie The Voice Kids, była uczestniczką programu dla dzieci - Petersburski Music Show, który miał swoją emisję na kanale TVP ABC. Roksana oczarowała w nim widzów nie tylko swoim głosem, ale również pewnością siebie. Skoczne ruchy i pewny wokal - już wtedy pokazała, że ma wielki talent!

Każda gwiazda miała kiedyś swój pierwszy teledysk i piosenkę. Zastanawialiście się jak wyglądał debiutancki klip Roxie? Jeśli myślicie, że chodzi o Żyj lub Anyone I Want To Be, to jesteście w błędzie! Wokalistka nagrała swój pierwszy teledysk do singla zatytułowanego Wakacje. Co ciekawe, pokazała w nim kadry, które będą wspomnieniem na całe życie.

Roksana Węgiel - QUIZ. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Czyją piosenkę Roksana zaśpiewała podczas castingu do The Voice Kids?

Roksana Węgiel - pierwszy teledysk

Pierwszy teledysk Roksany Węgiel szaleje w sieci i zdobył blisko 100 tys. odsłon. To piosenka o wakacjach, którą mało kto słyszał i widział. Teledysk przepełniony jest letnimi kadrami z życia Roxie. Widać na nim nie tylko grecką flagę, ale również morze, plaże, zieleń i przyjaciół. Oglądając ujęcia ze znajomymi piosenkarki, przychodzi do głowy tylko jedna myśl - kolonie. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy, amatorski teledysk zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018. Czy te kadry nie są przesłodkie? W dodatku, aż chciałoby się poleżeć na plaży i posłuchać szumu fal.

Roksana Węgiel zdradziła z czym nie radzi sobie w szkole