Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024. Srogie gorąco uderzy w Europie [PROGNOZA]

i

Autor: canva Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024. Srogie gorąco uderzy w Europie [PROGNOZA]

POGODA

Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024. Srogie gorąco uderzy w Europie [PROGNOZA]

2024-03-28 12:30

Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024 jest spełnieniem marzeń wszystkich tych, którzy martwili się złymi prognozami. Zła pogoda w święta wielkanocne była zapowiadana jeszcze na początku marca. Teraz modele pogodowe wyglądają całkowicie inaczej i co najważniejsze dobra pogoda na Wielkanoc jest pewnikiem. Nic w tej kwestii nie powinno się już zmienić. Jaka będzie Wielkanoc 2024? Pogoda w tych miastach będzie najlepsza. Przekonajcie się sami sprawdzając najnowsze przewidywania już teraz.

Spis treści

  1. Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024 - pogoda

Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024 zapowiedziane i są to świetne przewidywania. Tym bardziej biorąc po uwagę, że jeszcze niedawno modele pogodowe wyglądały zupełnie inaczej. Będąc bardziej precyzyjnym śnieg w Wielkanoc martwił wszystkich na początku marca. Wtedy wielkanocne prognozy pogody jednoznacznie wskazywały na to, że w święta nastąpi nagły atak zimy niczym w święta Wielkiej Nocy w 2013 czy 2020 roku. Jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2024? Dużo słońca, wysokie temperatury i brak opadów deszczu. Najcieplej będzie w centrum kraju, gdzie na termometrach w najcieplejszym momencie będą 24 stopnie Celsjusza, a także na południu oraz południowym wschodzie. Eksperci meteo spodziewają się, że w Katowicach i Krakowie temperatura odczuwalna będzie wynosić ponad 25 stopni Celsjusza w cieniu. Pogoda w święta wielkanocne 2024 zrobi nam prezent, a po świętach gwałtownie zrobi się średnio o 8 stopni chłodniej.

Mądre życzenia wielkanocne 2024 - oryginalne, śmieszne, poważne i szczere

Od 5 pokoleń drapią pisanki wielkanocne

Piekielne ciepło w Wielkanoc 2024 - pogoda

Pogoda w Wielkanoc 2024 będzie doskonała jedynie w naszym regionie. Dla porównania w Paryżu 15 stopni Celsjusza, w Londynie 13 stopni, a w Rotterdamie oraz Brukseli 12 stopni Celsjusza. Zaskoczeniem jest również chłód w Hiszpanii. Dla przykładu w Madrycie będzie od 10 do 13 stopni. We wszystkich tych miastach stołecznych będzie padać deszcz. Wyjątkiem jest Berlin, gdzie dotrze część ciepła z południa. Dla porównania w Budapeszcie od 25 do 27 stopni, w czeskiej Pradze 22 stopnie, a w Bratysławie od 20 do 23 stopni Celsjusza. Wróćmy jednak na nasze podwórko.

Wielkanoc w Polsce będzie bardzo ciepła. Nie grożą nam żadne opady deszczu, a praktycznie we wszystkich miastach temperatura w cieniu wyniesie ponad 20 stopni Celsjusza. Jedynie w miejscowościach nadmorskich na termometrach ma być średnio 18-19 kresek powyżej zera. Najcieplejszym miastem będzie Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa i Rzeszów. Na temperatury nie będą narzekać także mieszkańcy Białegostoku 23 stopnie, Wrocławia 23 stopnie, Poznania 22 stopnie, czy Zielonej Góry 22 stopnie.

Wielkanoc 2024 życzenia biznesowe do wysłania szefowi i kolegom z pracy

Cieszcie się z wysokich temperatur, które tak naprawdę odczujemy od 30 marca 2023. Już 2 kwietnia temperatura wróci do normy, będzie dużo zimniej, a na niebie pojawią się gęste chmury. W wielu miastach mogą spaść z nich krople deszczu.