Piana Party z Radiem ESKA na Fest Festival 2021. Tak bawili się słuchacze! [WIDEO]

2021-08-14 16:12
Piana Party na Fest Festivalu
Autor: screen instagram.com/radio_eska screen instagram.com

Tegoroczny Fest Festival to cztery dni niesamowitych muzycznych emocji, największe gwiazdy i niezapomniane koncerty, na które fani festiwali musieli naprawdę długo się naczekać. Nic więc dziwnego, że w Parku Śląskim w Chorzowie pojawiły się prawdziwe tłumy. Fest Festival to jednak nie tylko muzyka, ale także mnóstwo słonecznej, letniej zabawy.

Piana Party z Radiem ESKA na Fest Festival 2021 - zobacz wideo z relacją z tego jednego w swoim rodzaju wydarzenia! Poza wielkimi muzycznymi gwiazdami i kilkoma scenami, w Parku Śląskim w Chorzowie pojawiła się także specjalna strefa Radia ESKA, gdzie nie zabrakło eskowych DJ-ów. Prosto ze specjalnego studia, które stanęło na terenie Fest Festivalu, można było usłyszeć m.in. ImprESKĘ z Hanczakiem, którą prowadził 11 i 12 sierpnia. Z kolei w piątek 13 sierpnia uczestnicy imprezy mieli okazję bawić się na prawdziwym piana party. Jak zapowiedziała Kasia Węsierska: 'my takie rzeczy załatwiamy od ręki!'. W ogromnych, białych obłokach piany, pod gołym niebem i przy pięknej pogodzie - tak właśnie miały okazję bawić się wszystkie osoby, które w piątek znalazły się w strefie Radia ESKA. Koniecznie sprawdźcie wideo!

Fest Festival 14.08.2021 - Kygo, Robin Schulz, Sokół i inni rozgrzeją publiczność! [DZIEŃ 4]

Piana Party z Radiem ESKA na Fest Festival 2021

Rozkręciliśmy PianaParty na FestFestivalu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze