Pezet „Muzyka Współczesna Extended” – aż 5 nowych utworów i kolekcjonerskie wydanie!

2020-09-28 15:20 Dominik Pajewski
pezet
Autor: Materiały prasowe

Na stonie www.pezet81.pl ruszył preorder limitowanej wersji „Muzyki Współczesnej” Pezeta. „Muzyka Współczesna Extended” to rozszerzona o nowe utwory i wydana w kolekcjonerskim zestawie wersja ostatniej płyty artysty. Album promuje singiel „Zonda”.

„Muzyka Współczesna Extended” to ukłon w stronę fanów Pezeta. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów. Wszystkie nagrania, w tym singlowa „Zonda” powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn „Magenta” oraz zapach samochodowy „bubble gum”.

„Muzyka Współczesna Extended” to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty. Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować. Nagrałem zupełnie nowe utwory i czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę „Muzyki Współczesnej” i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. „Muzyka Współczesna Extended” to rzecz bardzo „fanowska”. Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu – mówi Pezet.

Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w preorderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych. Tracklista „Muzyka Współczesna Extended” (tytuły utworów oznaczone jako „Extended” zostaną ujawnione wkrótce):

1. Intro

2. Czas to iluzja feat. Syny

3. Magenta

4. Obrazy Pollocka

5. Extended 01

6. 5.07

7. 2K30 feat. Taco Hemingway

8. Braincell

9. Gorzka Woda

10. Zonda (Extended 02)

11. Nauczysz się czekać

12. Zły śpi spokojnie feat Oskar, Lua Preta

13. Extended 03

14. Odinoczestwo

15. Nie zobaczysz łez

16. Dom

17. Piroman

18. Extended 04

19. Extended 05

20. Outro feat Bryndal

Najnowsze