People’s Choice Awards 2015: występy gwiazd. Zobaczcie m.in. show Iggy Azalea [VIDEO]

2015-01-08 14:24
Iggy Azaela na People’s Choice Awards 2015
Autor: fot. YouTube Iggy Azaela na People’s Choice Awards 2015

W kategorii występy gwiazd na People’s Choice Awards 2015 zdecydowanie królowała Iggy Azalea. Dlaczego? Zobaczcie filmiki z występów gwiazd na gali People’s Choice Awards 2015, w tym nagranie z show raperki, już teraz na ESKA.pl i cieszcie się muzyką na żywo razem z nami!

Występy gwiazd na People’s Choice Awards 2015 to w sumie trzy wykonania. Filmiki z występów na gali People’s Choice Awards 2015 mamy dla Was do zobaczenia na ESKA.pl. Najwięcej emocji wzbudziło show Iggy Azalea, która była zdecydowanie jedną z największych gwiazd ceremonii. Raperka zaprezentowała się na scenie w Beg For It porywając do zabawy inne znane twarze. Iggy Azalea na People’s Choice Awards 2015 dała z siebie naprawdę wszystko. Nic dziwnego, skoro zgarnęła nagrodę w kategorii Ulubiony Artysta Hip-hopowy.

Kto jeszcze wystąpił na People’s Choice Awards 2015? Podczas imprezy nie zabrakło wykonań Fall Out Boy i Lady Antebellum.

Złote Globy: nominacje - Lorde z kawałkiem do Kosogłosa! Wygra?

Nagrody People’s Choice Awards zostały rozdane w Los Angeles 41. raz. Zwycięzców poszczególnych kategorii wyłonili widzowie, słuchacze i internauci.

Wciąż mało Wam muzycznych gwiazd? Serwujemy więc jedną z najgorętszych propozycji od eskaGO! a mowa o Beyonce. Wprawdzie Bee na People’s Choice Awards 2015 nie było, to film o jednej z największych muzycznych diw jest dawką splendoru rodem prosto z gali.

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze