Pedro's Cup 2016: data, bilety, gwiazdy. Najlepsi sportowcy w Atlas Arenie!

2016-01-27 14:18
pedro's cup 2016 sportowcy
Autor: fot. Bulls Pedro's Cup 2016: data, bilety, gwiazdy. Najlepsi sportowcy w Atlas Arenie!

Pedro's Cup 2016: data, bilety, gwiazdy sportu - informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! Największa impreza lekkoatletyczna w Polsce, drugi raz z rzędu odbędzie się w Atlas Arena w Łodzi! 

Pedro's Cup 2016: drugi rok z rzędu międzynarodowy mityng lekkoatletyczny odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie! Wcześniej największa impreza tej dyscypliny sportu nie wychodziła poza halę Łuczniczka w Bydgoszczy. Jak zwykle w przypadku tego wydarzenia, czekają nas niebywałe emocje, będziemy świadkami zaciętej walki, ale także przeżyjemy nieco smutniejsze chwile. Właśnie wtedy swój ostatni sezon w sportowej karierze rozpocznie Tomasz Majewski. Polski lekkoatleta ogłosił, że zakończy karierę po zbliżających się igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Jeśli szukacie informacji: Kto weźmie udział w Pedro's Cup 2016? Gdzie kupić bilety? To dobrze trafiliście! Szczegóły na ten temat znajdziecie poniżej!

Pedro's Cup 2016: Data

Dwunasta edycja Pedro's Cup odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Rywalizacje najlepszych lekkoatletów oglądać będziemy w piątek, 5 lutego! Rozpoczęcie o godzinie 17:00, zakończenie o 20:00. Podczas mityngu rozegranych zostanie osiem konkurencji: 

  • bieg na 60 m kobiet i mężczyzn
  • bieg na 60 m przez płotki kobiet i mężczyzn
  • skok wzwyż kobiet i mężczyzn
  • skok o tyczce mężczyzn 
  • pchnięcie kulą mężczyzn

Sportowe gwiazdy: Pedro's Cup 2016

Jak zwykle w imprezie weźmie udział czołówka najlepszych sportowców. To właśnie oni zagwarantują nam niebywałe emocje:

  • Tomasz Majewski, Konrad Bukowiecki, Amerykanin Ryan Whiting (pchnięcie kulą)
  • Kamila Lićwinko, Ruth Beita (skok wzwyż kobiet)
  • Anna Kiełbasińska, Marika Popowska, Shara Proctor, Karolina Kołeczek, Alina Talay Richard Kilty, William Sherman (sprint)
  • Andrij Procenko, Sylwester Bednarek i Wojciech Theiner (skok wzwyż mężczyzn)
  • Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Robert Sobera, Brazylijczyk Thiago Braz de Silva (skok o tyczce)

To oczywiście tylko część gwiazd. Już wiemy, że nie zabraknie także rywalizacji sportowców niepełnosprawnych. Na dniach ma się pojawić pełna lista sportowców. 

Gdzie kupić bilety na Pedro's Cup 2016?

Bilety można kupować na ebilet.pl oraz w kasach Atlas Areny. Transmisja z Pedro’s Cup Łódź 2016 odbędzie się na antenie TVP2 oraz TVP Sport. 

Najnowsze