Paweł Tyburski

i

Autor: materiały prasowe Paweł Tyburski

Paweł Tyburski - wiek, wzrost, walki, dom dziecka, Instagram

2023-08-30 13:50

Paweł Tyburski zadebiutował w pierwszej edycji programu Love Island Wyspa Miłości. Udział w reality show dał mu możliwość zaistnienia w show biznesie. Młody mężczyzna wykorzystał tę szansę i rozpoczął karierę jako influencer. Dziś jest jedną z największych gwiazd gali Fame MMA. Co należy o nim wiedzieć?

Paweł Tyburski - wiek, wzrost, walki, dom dziecka, Instagram - to najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy na temat gwiazdy Fame MMA. Świat poznał młodego mężczyznę we wrześniu 2019 roku kiedy to wraz ze swoim bratem bliźniakiem zadebiutował w programie Love Island: Wyspa Miłości. Poznał tam Monikę Kozakiewicz, z którą był później w dwuletnim związku. Para odpadła jednak z programu tuż przed finałem. Mężczyzna szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik FAME MMA, gdzie stoczył między innymi legendarny pojedynek bliźniaków 2 vs 2.

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2.09.2023?

Trener Daro Lwa o wygranej z Natanem Marconiem na FAME MMA 18

Paweł Tyburski - wiek

Paweł Tyburski urodził się 10 stycznia 1994 roku. W tym roku skończył więc 29 lat!

Paweł Tyburski - wzrost

Paweł Tyburski posiada imponujące warunki fizyczne i jest bardzo wysoki. Ma aż 192 wzrostu.

Paweł Tyburski - walki

Paweł Tyburski w FAME MMA zadebiutował walką bracia Tyburscy vs bracia Kluk. Później walczył w pojedynkę. Podczas swojej debiutanckiej solowej walki z Arkadiuszem Tańculą doprowadził przeciwnika do takiego stanu, że ten nie był w stanie jej kontynuować. Zaimponował tym samym wszystkim fanom MMA. Tyburski walczył również z Gabielem Al-Sulwim i Łukaszem Lupą. Na co dzień trenuje  w warszawskim klubie Uniq Fight Club, gdzie jego trenerem jest między innymi Przemysław Szyszka. 2 września weźmie udział w Fame MMA 19.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?

Paweł Tyburski - dom dziecka

Paweł Tyburski nie miał zbyt szczęśliwego dzieciństwa. Od szóstego roku życia wychowywał się wraz z bratem bliźniakiem w domu dziecka.

Paweł Tyburski - Instagram

Zawodnik Fame MMA prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @pablotybori. Jego konto jest zweryfikowane i ma ponad 245 tysięcy obserwujących!