Paweł Sęk ma szansę na nagrodę Grammy! Pracował między innymi z Fun i Lady Gagą! Zobacz szczegóły na Eska.pl! [VIDEO]

2013-01-03 11:39

Paweł Sęk jest polskim reżyserem dźwięku i producentem. Polak otrzymał nominację do nagrody Grammy! Paweł Sęk otrzymał nominację w dwóch kategoriach Nagranie Roku i Album Roku. Obie nominacje dotyczą zespołu Fun, z którym współpracuje!

Polak ma szansę na nagrodę Grammy! To prestiżowe wyróżnienie przypadło w udziale Pawłowi Sękowi. To reżyser dźwięku i producent, który współpracował między innymi z Fun, Lady Gagą, Dido, Pink, Taylor Swift, Kanye Westem oraz Jayem Z! Niewielu twórców ma szansę współpracować z tak wielkimi gwiazdami światowej sceny muzycznej.

Zobacz na Eska.pl Gorąca 100 - zobacz, kto znalazł się na podium

Paweł Sęk nominowany został w dwóch kategoriach Nagranie Roku za We Are Young i Some Nights Album Roku. Oba wyróżnienia dotyczą nagrań zespołu Fun. Paweł Sęk zdobył gruntowne wykształcenie muzyczne. Ukończył prestiżowy Berklee College of Music w Bostonie.

Zobacz We Are Young - FunNie czytałeś jeszcze?

U2 nagrali nową płytę. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!

EP

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze