Paweł Jasionowski - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-04-01 18:06
Paweł Jasionowski - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: www.instagram.com/mastersofficial/ (screen) screen z www.instagram.com/mastersofficial/

Paweł Jasionowski - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7? Wszystkie fakty o wokaliście zespołu Masters podrzucamy wam na ESKA.pl

Paweł Jasionowski - kim jest jeden z uczestników siódmej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Dowiecie się oczywiście na ESKA.pl. Jego udział w rozrywkowym show telewizji Polsat cieszy fanów zespołu Masters. Z chęcią zobaczą oni swoją ulubioną gwiazdę discopolo we wcieleniu rockowca bądź piosenkarza muzyki popowej. Tego jeszcze nie było, więc zapowiada się niezwykłe show!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017: lista uczestników >>

Paweł Jasionowski - kim jest?

Paweł Jasionowski od dziecka związany jest z muzyką. Od najmłodszych lat grał na fortepianie i saksofonie. Aktualnie znany jest głównie osobom słuchającym muzykę z gatunku disco-polo jako lider zespołu Masters! Co jeszcze o nim wiemy? Poznajcie fakty z życia Pawła Jasionowskiego:

  • Paweł Jasionowski ma 26 lat i jest liderem zespołu Masters.
  • Jest producentem, autorem tekstów i kompozytorem swoich i utworów innych artystów.
  • Ma na swoim koncie ponad 40 piosenek.
  • Jego największe hity z zespołem Masters to: Słodka jak miód, Jestem królem Disco, Schody do nieba, Poszukaj szczęścia i m.in. Pijemy Twoje zdrowie.

W Twoja Twarz Brzmi Znajomo wezmą udział również m.in. aktorka Joanna Jabłczyńska, Monika Borzym, Sławomir Zapała i Krzysztof Kwiatkowski.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze