Paweł Domagała - płyta, żona, dzieci, koncerty, wiek, wzrost

2021-01-17 20:59 rw
Paweł Domagała - płyta, żona, dzieci, koncerty, wiek, wzrost
Autor: Damian Klamka/East News

Kim jest Paweł Domagała? Jego megahit pt. Weź nie pytaj, podbija polski rynek muzyczny. Karierę artysty przybliżamy na ESKA.pl

Paweł Domagała - płyta, żona, dzieci, koncerty, wiek, wzrost, to informacje na temat tego artysty, które najbardziej interesują internautów. Kim jest Paweł Domagała? Wiele osób może zadać to pytanie słuchając Radia ESKA. Jego utwór pt. Weź nie pytaj, jest jednym z ulubionych utworów naszych słuchaczy. Być może samo nazwisko tej gwiazdy już wam coś mówi. Paweł Domagała to śpiewający aktor, który zagrał w takich filmach, jak: Wkręceni, Planeta Singli, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Gotowi na Wszystko. Kojarzyć możecie go również z serialu Druga szansa.

Maksymilian Łapiński - polski Ed Sheeran zachwycił trenerów The Voice of Poland!

Paweł Domagała - piosenka, płyta

Paweł Domagała ma na swoim koncie jeden pełny studyjny album. W połowie listopada 2016 roku wydał album pt. Opowiem ci o mnie, z którym zajął 4. miejsce na listach sprzedaży. Artysta zaplanował już wydanie drugiego krążka zatytułowanego 1984. Z tego wydawnictwa pochodzi megahit Weź nie pytaj. 

Paweł Domagała - żona

Paweł Domagała jest w związku małżeńskim z Zuzanną Grabowską. Muzyk i aktor poznał się ze swoją żoną na drugim roku stiudiów w warszawskiej Akademii Teatralnej. Ojcem Zuzanny Grabowskiej jest doskonale znana osobistość, Andrzej Grabowski. Mamą natomiast Anna Tomaszewska. Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska są małżeństwem od 2013 roku.

Paweł Domagała - dzieci

Paweł Domagała wychowuje dzieci z żoną Zuzanną Grabowską. Para pierwszy raz została rodzicami w 2011 roku, kiedy to na świecie pojawiła się ich córeczka Hania. W maju 2018 roku polskie media obiegła informacja, że Paweł Domagała po raz drugi zostanie ojcem. Nie wiadomo jeszcze czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

Paweł Domagała - koncerty

Polski aktor i wokalista zaplanuje koncerty w ramach #1984Tour. Bilety na wszystkie występy wyprzedały się w szybkim tempie, ale na stronie internetowej artysty czytamy, że wkrótce na koncertowej mapie pojawią się nowe miasta. Paweł Domagała wystąpi:

 • Paweł Domagała w Warszawie, 16 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Radomiu, 17 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Krakowie, 18 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Poznaniu, 24 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Gnieźnie, 25 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Szczecinie, 26 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Łodzi, 30 listopada 2018
 • Paweł Domagała w Gdańsku, 1 grudnia 2018
 • Paweł Domagała w Bydgoszczy, 2 grudnia 2018
 • Paweł Domagała w Wałbrzychu, 4 grudnia 2018
 • Paweł Domagała we Wrocławiu, 5 grudnia 2018
 • Paweł Domagała w Bielsku-Białej, 6 grudnia 2018

Paweł Domagała - wiek, wzrost

Paweł Domagała urodził się 19 stycznia 1984 roku, więc w 2018 roku skończył 34 lata. Artysta ma 175 centymetrów wzrostu.

Maksymilian Kwapień z The Voice of Poland. Kim jest 'facet-unikat', który zachwycił jury?

Najnowsze