Paweł Domagała - klip do Wystarczę ja. To hit na miarę Weź nie pytaj?

2018-11-14 12:08
Paweł Domagała
Autor: YouTube/ Paweł Domagała

Paweł Domagała rok 2018 może zaliczyć do bardzo udanych! Jego piosenka Weź nie pytaj, przez wiele tygodni królowała na listach przebojów.

Hit Pawła Domagały nuciliśmy wszyscy - romantyczna piosenka skradła serca Polaków. Artysta nie przestaje jednak zaskakiwać, 13 listopada opublikował klip do najnowszego utworu - Wystarczę ja. Singiel pojawi się na nadchodzącej płycie 1984, której premiera odbędzie się już 16 listopada. Będzie to hit na miarę Weź nie pytaj?

HITY 2018: Paweł Domagała i Dawid Podsiadło najlepsi w Polsce? Już nie!

Paweł Domagała klip - Wystarczę ja

Artysta to prawdziwy człowiek orkiestra - to on jest autorem tekstu do najnowszego utworu. Tak jak w przypadku Weź nie pytaj, muzyk śpiewa o miłości, w bardzo romantyczny sposób. Za teledysk do piosenki odpowiada Paweł Łukomski (Studio 35). W klipie wystapił iluzjonista Romek Słomka, który czaruje swoimi sztuczkami. Czy Wystarczę ja ma szansę na szczyt listy przebojów? Przekonajcie się sami oglądajac teledysk Domagały.

Fani Pawła Domagały bardzo entuzjastycznie zareagowali na nowy teledysk. Są zachwyceni zarówno utworem jak i klipem do niego. Sprawdźcie sami, poniżej prezentujemy kilka komentarzy z Youtube.

- Kolejny hit, Panie Pawle! ❤️

- Teledysk arcydzieło!!!!

- Bardzo nastrojowe. Stopa sama podskakuje :)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze