Pawbeats wypuścił piosenkę Mimo wszystko. W tym samym czasie zdobył Ama Dablam w Himalajach

i

Autor: Sony Music Poland / Pawbeats Pawbeats wypuścił piosenkę "Mimo wszystko". W tym samym czasie zdobył Ama Dablam w Himalajach

PREMIERA

Pawbeats wypuścił piosenkę "Mimo wszystko". W tym samym czasie zdobył Ama Dablam w Himalajach

2023-10-27 11:08

Bydgoski producent Marcin Pawłowski, czyli Pawbeats, publikuje kolejny klip promujący jego nadchodzący album “DZIENNA” z gościnnym udziałem rapera Sariusa. Kilka dni wcześniej pochwalił się zdobyciem wymarzonego sześciotysięcznika w Nepalu.

Gdy Marcin cieszy się z udanego ataku szczytowego w Nepalu, słuchacze w Polsce mogą już posłuchać nowego singla, tym razem z częstochowskim raperem Sariusem. Muzyka i teledysk do “Mimo wszystko” - tak jak poprzednie single z płyty “DZIENNA” - zostały nagrane metodą „na setkę”. Ten typ realizacji utworu staje się tradycją i znakiem rozpoznawczym bydgoskiego producenta. W przeciwieństwie do standardowej produkcji muzycznej, gdzie nad każdym elementem pracuje się osobno, przy pracy “na setkę” cały zespół wraz z wokalem nagrywa się za jednym podejściem. Dodatkowo podczas rejestracji dźwięku na jedym ujęciu nagrywany jest też teledysk.

Młoda gwiazda z RPA zahipnotyzowała cały świat. "Water" lekarstwem na chłód!

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Pawbeats - piosenka Mimo wszystko

W dobie cyfryzacji wszystkiego, zależy mi na kultywowaniu grania “na żywo” i pokazywaniu prawdziwej siły żywych instrumentów - tłumaczy swoją “metodę” Marcin. Tym razem utwór został nagrany w budynku bydgoskiej Akademii Muzycznej, z udziałem “Pawbeats Orchestra”, grupy muzyków współpracujących z Marcinem m.in. przy płycie o tej samej nazwie.

Premiera singla zaplanowana została na 27 października. - Wszystkie moje działania treningowe były kierowane pod tego kolosa, to było moje największe górskie marzenie i co ja mam teraz zrobić? Moje skupienie pada na “DZIENNA”, a numer z Sariusem już za dwa - napisał Marcin w bazie pod kultowym szczytem. Góry są drugą po muzyce pasją Pawbeatsa, który wielokrotnie opowiadał o tym, jak wspinanie i przebywanie w naturze pomagają mu mierzyć się z zaburzeniami lękowymi i stresem.

Pawbeats - płyta Dzienna

Album “DZIENNA” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński. Preorder płyty „DZIENNEJ” dostępny jest w trzech formach - CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „MYSTERY BOX”, której zawartość jest nieznana.