Pawbeats - Orchestra: piosenki z płyty i powody, dla których warto ich posłuchać!

2016-02-24 16:10
Orchestra piosenki
Autor: fot. okładka płyty Pawbeats - Orchestra: piosenki z płyty i powody, dla których warto ich posłuchać!

Pawbeats - Orchestra: płyta uznanego producenta ukaże się 29.02.16. Już teraz wiemy, że piosenki z albumu mogą podbić polskie listy przebojów! Wszystko dlatego, że gościnnie pojawili się Natalia Nykiel, VNM, Justyna Steczkowska, Mama Selita i wielu innych! To jeden z powodów, przez które warto słuchać nowej płyty Pawbeatsa. Dlaczego jeszcze? Wszystkie informacje o Orchestra znajdziecie na ESKA.pl!

Pawbeats w końcu wydaje album Orchestra! Długo oczekiwany krążek uznanego polskiego kompozytora swoją premierę mieć będzie w poniedziałek, 29 lutego 2016! Producent znów postawił na oryginalne brzmienia, które przyniosły mu sukces z debiutancką płytą pt. Utopia. Piosenki na Orchestra to połączenie muzyki elektronicznej z elementami klasyki. Najlepiej będzie to słychać podczas zaplanowanych już koncertów na żywo. Bydgoski producent nad nowym materiałem współpracował z gwiazdami polskiej sceny: Natalia Nykiel, Justyna Steczkowska, VNM, Mama Selita oraz m.in. Kali. To właśnie z tym ostatnim został nagrany hit Anioły x Demony. Wydaje się, że postawienie na znanych i doświadczonych artystów jest gwarantem sukcesu na polskich listach przebojów!

Pawbeats płyta Orchestra

Marcin Pawłowski, powszechnie znany jako Pawbeats, to zdecydowanie jeden z czołowych kompozytorów i producentów muzycznych młodego pokolenia. Największy radiowy sukces osiągnął za sprawą przeboju Euforia, który zresztą rozgrywany jest do dziś. Doświadczenie sceniczne 26-letniego muzyka pozwalają mu współpracować z najlepszymi polskimi artystami: Miush, Kękę, Onar, Zeus, Tede, a ostatnio z Kamil Bednarek! Jednak to nie koniec! Na drugiej studyjnej płycie Pawbeatsa pt. Orchestra, znajdziemy utwory, które zostały nagrane z pomocą: Natalii Nykiel, Justyny Steczkowskiej, a także m.in. zespołu Mama Selita. Dokładnie 13 elektronicznych kawałków wypełni to wydawnictwo. Całościowy projekt powstał wraz z Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova. Wszystkie te informacje, to najlepsze powody, by słuchać poniżej zaprezentowanych numerów.

Tracklistę płyty Orchestra:

 1. "Marana tha" (gościnnie: Tau)
 2. "Refuge" (gościnnie: Robert Cichy, Monika Borzym)
 3. "Anioły x Demony" (gościnnie: Kali, Monika Kazyaka)
 4. "Stójka czy parter (intro)" (gościnnie: Silesian Brass Quartet)
 5. "Daj alkohol/Stójka czy parter?" (gościnnie: Dwa Sławy)
 6. "Sign" (gościnnie: Natalia Nykiel, Mr J Medeiros)
 7. "Afekt" (gościnnie: Justyna Steczkowska)
 8. "Amnezja" (gościnnie: Kartky)
 9. "Monotonia" (gościnnie: VNM, Masia)
 10. "Substancje" (gościnnie: Mama Selita)
 11. "Teraz" (gościnnie: KęKę)
 12. "Niematerialnie" (gościnnie: Sarcast)
 13. "Miłość"

 

>>> Pawbeats feat. Kali, Monika Kazyaka - Anioły x Demony: piosenka z tekstem too many kurzu!

Pawbeats koncerty 2016 

Jak brzmią na żywo piosenki z Orchestra? Jako pierwsi przekonają się o tym osoby, które 5 i 6 marca przyjadą do Filharonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Na scenie obok Orkiestry Symfonicznej Opery Nova zobaczymy i usłyszymy Natalię Nykiel, Roberta Cichego, Kartky, Kękę, Monikę Borzym, VNM, Kali'ego, zespół Mama Selita i wielu innych. 

A poniżej przypominamy największy hit z debiutanckiego albumu "Utopia":

 

>>> BRIT Awards 2016: stream online. Transmisja z BRIT Awards 2016 będzie za darmo? Sprawdź!

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze