Orchestra piosenki

i

Autor: fot. okładka płyty Pawbeats - Orchestra: piosenki z płyty i powody, dla których warto ich posłuchać!

Pawbeats - Orchestra: piosenki z płyty i powody, dla których warto ich posłuchać!

2016-02-24 16:10

Pawbeats - Orchestra: płyta uznanego producenta ukaże się 29.02.16. Już teraz wiemy, że piosenki z albumu mogą podbić polskie listy przebojów! Wszystko dlatego, że gościnnie pojawili się Natalia Nykiel, VNM, Justyna Steczkowska, Mama Selita i wielu innych! To jeden z powodów, przez które warto słuchać nowej płyty Pawbeatsa. Dlaczego jeszcze? Wszystkie informacje o Orchestra znajdziecie na ESKA.pl!

Pawbeats w końcu wydaje album Orchestra! Długo oczekiwany krążek uznanego polskiego kompozytora swoją premierę mieć będzie w poniedziałek, 29 lutego 2016! Producent znów postawił na oryginalne brzmienia, które przyniosły mu sukces z debiutancką płytą pt. Utopia. Piosenki na Orchestra to połączenie muzyki elektronicznej z elementami klasyki. Najlepiej będzie to słychać podczas zaplanowanych już koncertów na żywo. Bydgoski producent nad nowym materiałem współpracował z gwiazdami polskiej sceny: Natalia Nykiel, Justyna Steczkowska, VNM, Mama Selita oraz m.in. Kali. To właśnie z tym ostatnim został nagrany hit Anioły x Demony. Wydaje się, że postawienie na znanych i doświadczonych artystów jest gwarantem sukcesu na polskich listach przebojów!

Pawbeats płyta Orchestra

Marcin Pawłowski, powszechnie znany jako Pawbeats, to zdecydowanie jeden z czołowych kompozytorów i producentów muzycznych młodego pokolenia. Największy radiowy sukces osiągnął za sprawą przeboju Euforia, który zresztą rozgrywany jest do dziś. Doświadczenie sceniczne 26-letniego muzyka pozwalają mu współpracować z najlepszymi polskimi artystami: Miush, Kękę, Onar, Zeus, Tede, a ostatnio z Kamil Bednarek! Jednak to nie koniec! Na drugiej studyjnej płycie Pawbeatsa pt. Orchestra, znajdziemy utwory, które zostały nagrane z pomocą: Natalii Nykiel, Justyny Steczkowskiej, a także m.in. zespołu Mama Selita. Dokładnie 13 elektronicznych kawałków wypełni to wydawnictwo. Całościowy projekt powstał wraz z Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova. Wszystkie te informacje, to najlepsze powody, by słuchać poniżej zaprezentowanych numerów.

Tracklistę płyty Orchestra:

 1. "Marana tha" (gościnnie: Tau)
 2. "Refuge" (gościnnie: Robert Cichy, Monika Borzym)
 3. "Anioły x Demony" (gościnnie: Kali, Monika Kazyaka)
 4. "Stójka czy parter (intro)" (gościnnie: Silesian Brass Quartet)
 5. "Daj alkohol/Stójka czy parter?" (gościnnie: Dwa Sławy)
 6. "Sign" (gościnnie: Natalia Nykiel, Mr J Medeiros)
 7. "Afekt" (gościnnie: Justyna Steczkowska)
 8. "Amnezja" (gościnnie: Kartky)
 9. "Monotonia" (gościnnie: VNM, Masia)
 10. "Substancje" (gościnnie: Mama Selita)
 11. "Teraz" (gościnnie: KęKę)
 12. "Niematerialnie" (gościnnie: Sarcast)
 13. "Miłość"

 

>>> Pawbeats feat. Kali, Monika Kazyaka - Anioły x Demony: piosenka z tekstem too many kurzu!

Pawbeats koncerty 2016 

Jak brzmią na żywo piosenki z Orchestra? Jako pierwsi przekonają się o tym osoby, które 5 i 6 marca przyjadą do Filharonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Na scenie obok Orkiestry Symfonicznej Opery Nova zobaczymy i usłyszymy Natalię Nykiel, Roberta Cichego, Kartky, Kękę, Monikę Borzym, VNM, Kali'ego, zespół Mama Selita i wielu innych. 

A poniżej przypominamy największy hit z debiutanckiego albumu "Utopia":

 

>>> BRIT Awards 2016: stream online. Transmisja z BRIT Awards 2016 będzie za darmo? Sprawdź!

RW