Paulina Przybysz - wiek, dzieci, mąż, wzrost, piosenki, Instagram. Kim jest?

2022-01-17 15:46
Paulina Przybysz
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Kim jest Paulina Przybysz, która zauroczyła swoim głosem niejedną osobę? Okazuje się, że wiele osób może kojarzyć ją także pod pseudonimem Lil’Sista lub Pinnawela. Co musicie o niej wiedzieć? Ile artystka ma lat? Czy ma męża i dzieci? Sprawdźcie najważniejsze informacje na jej temat w artykule poniżej.

Paulina Przybysz - wiek, dzieci, mąż, wzrost, piosenki, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Paulina Przybysz? To polska piosenkarka i autorka tekstów, którą wiele osób może kojarzyć także z pseudonimów takich jak Lil’Sista lub Pinnawela. Paulina znana jest przede wszystkim z występów w zespole Sistars, w którym śpiewała razem ze swoją siostrą Natalią. Wraz z zespołem nagrała dwa muzyczne albumy - Siła sióstr (2003) oraz A.E.I.O.U. (2005).  Te natomiast przyniosły jej ogromny rozgłos, a także wiele sukcesów i co za tym idzie, również nagród. W pewnym momencie Paulina Przybysz zdecydowała się jednak na solową karierę i oprócz wydania albumów, koncertowała a także wzięła udział w telewizyjnym show TVP 2 - Bitwa na Głosy. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Paulina Przybysz - wiek

Ile lat ma Paulina Przybysz? Piosenkarka urodziła się dokładnie 12 września 1985 w Warszawie. Jak łatwo można obliczyć, w 2022 roku będzie świętować swoje37. urodziny.

Paulina Przybysz - wzrost

Jakiego wzrostu jest Paulina Przybysz? Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Paulina Przybysz - mąż

Czy Paulina Przybysz ma męża? Tak, jej serce jest już od dawna zajęte. Jednak artystka chroni swoje życie prywatne i niewiele wiemy na temat jej ślubu i wybranka.

Paulina Przybysz - dzieci

Czy Paulina Przybysz ma dzieci? Tak. Owocem miłości jej i męża jest Matylda (ur. 2010) i Rita (ur. 2012).

Paulina Przybysz - Instagram

Paulina Przybysz jest aktywna na Instagramie. Artystkę obserwuje blisko 20 tys. osób, które z chęcią śledzą jej życie w aplikacji. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko, lub nick @paulinathenew.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze