Kuba Szmajkowski podbija rynek! A co u pozostałych chłopaków z 4Dreamers?

2022-01-17 13:55
Kuba Szmajkowski
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

O tym wokaliście jest coraz głośniej! Kuba Szmajkowski zaprezentował najnowszy singiel LOVESICK, z którym powalczy o możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022. Jak dziś natomiast radzą sobie jego koledzy z boysbandu 4Dreamers? Czy podobnie do niego mogą pochwalić się solowymi utworami?

Kuba Szmajkowski dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik I edycji programu The Voice Kids. Niedługo po zakończeniu przygody z formatem zdolny wokalista został członkiem polskiego boysbandu 4Dreamers, w którego skład wchodziło jeszcze trzech innych artystów znanych z show. Przez trzy lata działalności chłopaki nagrali dwa albumy studyjne i zgromadzili pokaźną liczbę fanów. W marcu 2021 poinformowali jednak o rozpadzie zespołu, co mocno zaskoczyło wszystkich ich wielbicieli. Bez wątpienia największą karierę robi obecnie właśnie Kuba Szmajkowski. 19-latek wypuścił już dwa solowe single, które wygenerowały setki tysięcy odtworzeń na YouTubie. Chłopak pojawił się też na Sylwestrze Marzeń, a już 19 lutego zawalczy o możliwość reprezentowania naszego kraju w odbywającym się w tym roku w Turynie Konkursie Piosenki Eurowizji. O tym, czy to właśnie LOVESICK wybrzmi we Włoszech zadecydują widzowie oraz specjalnie powołane jury. Sprawdźmy, co dziś robią pozostali członkowie 4Dreamers.

Sonda
Czy Kuba Szmajkowski to dobry wybór na Eurowizję?

Co dziś robią chłopaki z 4Dreamers? 

Po rozpadzie boysbandu każdy z czterech wokalistów poszedł w swoją stronę. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, co u nich słychać.

  • Tomek Gregorczyk

Po rozstaniu z pozostałymi członkami grupy Tomek mocno zaangażował się w rozwój kariery solowej. Zmienił pseudonim na tomash, pod którym wydał już dwa single: zapach perfum i wyścig. Widzowie mogą podziwiać go też na małym ekranie. Uczestnik The Voice Kids gra bowiem w serialu Na Wspólnej.

  • Maksymilian Więckowski

Największą pasjami Maksa od zawsze były muzyka i aktorstwo. Artysta jest członkiem załogi teatru Buffo, w którym karierę zaczynała między innymi sama Doda.

  • Mateusz Gędek

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem do grona wokalistów, którzy wydali własne single po rozpadzie 4Dreamers, dołączy Mateusz. Za pośrednictwem Instagrama artysta pochwalił się współpracą z Juliuszem Kamilem, który tworzył już dla takich gwiazd jak Roksana Węgiel czy Ala Tracz.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze