Paul Johnson nie żyje - co się stało? Dramatyczne ostatnie chwile życia

2021-08-05 10:28
Paul Johnson nie żyje - co się stało? Dramatyczne ostatnie chwile życia
Autor: screeny z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/johnsongram/ Paul Johnson nie żyje - co się stało? Dramatyczne ostatnie chwile życia

Paul Johnson nie żyje. Artysta przebywał na oddziale intensywnej terapii. Ostatni raz w serwisie Instagram opublikował wideo ze szpitala pod koniec lipca.

Paul Johnson nie żyje - co się stało? Dramatyczne ostatnie chwile życia. Paul Johnson znany był ze swojego świetnego stylu muzyki house. Był samoukiem jako DJ. Jego singiel z 1999 roku Get Get Down stał się światowym hitem. Artysta urodził się 11 stycznia 1971 roku w Chicago w stanie Illinois. Specjalizował się w muzyce elektronicznej i house. Johnson miał amputację nogi i był DJ-em na wózku inwalidzkim. Drugą kończynę stracił w wypadku samochodowym w 2010 roku. Ostatni album, który wydał to Mix Connection, Vol. 1 z 2004 roku.

Krystian Ochman został ostro POBITY? Mamy zdjęcia, które SZOKUJĄ!

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Paul Johnson nie żyje - co się stało?

Paul Johnson trafił do szpitala w połowie lipca. Wykryto u niego zakażenie koronawirusem, który powoduje chorobę Sars-Cov-2. U artysty w trakcie hospitalizacji pojawiły się komplikacje i jego stan się pogorszył. Muzyk musiał zostać podłączony do respiratora. Ostatni post w serwisie Instagram dodał z oddziału intensywnej terapii, gdzie informował swoich fanów o coraz gorszym samopoczuciu.

Paul Johnson zmarł 4 sierpnia 2021 roku w wieku 50 lat.

Paul Johnson - Get Get Down

Get Get Down to piosenka amerykańskiego DJ-a i producenta Paula Johnsona. Został wydany w 1999 roku jako singiel promujący album The Groove I Have, który znalazł się na szczycie Billboard Hot Dance/Club Play. Poza Stanami Zjednoczonymi utwór podbijał listy hitów w całej Europie. Get Get Down pojawił się również w grze tanecznej Just Dance 2021.

Najnowsze