Patryk Kumór i Michał Szczygieł o piosence Wakacje 99, albumie i... Eurowizji [WYWIAD]

2019-08-20 15:59
Patryk Kumór i Michał Szczygieł o piosence Wakacje 99, albumie i... Eurowizji [WYWIAD]
Autor: ESKA.pl Patryk Kumór i Michał Szczygieł o piosence Wakacje 99, albumie i... Eurowizji [WYWIAD]

Patryk Kumór i Michał Szczygieł to dwie doskonale znane postaci na polskim rynku muzycznym. Ten pierwszy może się pochwalić tym, że tylko w 2018 roku, wydanych zostało 26 utworów jego autorstwa lub współautorstwa. Ten drugi ma na koncie megahit Nic tu po mnie. Teraz panowie połączyli siły i wydali wspólny utwór - Wakacje 99. Opowiedzieli o nim w rozmowie na ESKA.pl

Patryk Kumór i Michał Szczygieł połączyli siły i wspólnie stworzyli letnio brzmiący singiel Wakacje 99. Utwór jest swego rodzaju retrospekcją. To muzyczna podróż do czasów młodości Patryka, a jednocześnie rok urodzenia Michała Szczygła. Dwie osobowości, całkiem różne wokale i pokolenia połączone wspólnym flow! Artyści opowiedzieli o rozmowie w wywiadzie dla ESKA.pl. W poniższym wideo poznacie również szczegóły nadchodzącego albumu Patryka Kumóra. Sam zdradził również, co czuł, gdy tylko dowiedział się, że Roksana Węgiel zwyciężyła Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W końcu to właśnie on jest jednym z autorów tekstu hitu Anyone I Want To Be. 

Oprócz tego ekskluzywnie, tylko u nas - usłyszycie fragment zbliżającej się premiery od Michała Szczygła. Oglądajcie od początku do końca, by nie przegapić.

Patryk Kumór i Michał Szczygieł - piosenka Wakacje 99

Lekki, płynący rytm i optymistyczny przekaz to zdecydowanie przepis na letni utwór idealny na imprezę. czy jako soundtrack do wakacyjnego wyjazdu. Takie właśnie są Wakacje 99. Przekonajcie się sami i wybierzcie się w muzyczną podróż razem z Patrykiem Kumórem i Michałem Szczygłem.

Patryk Kumór – wokalista, kompozytor, autor tekstów. W 2018 roku zostało wydanych 26 utworów jego autorstwa lub współautorstwa – m.in. zwycięska kompozycja Eurowizji Junior „Anyone I Want To Be” Roksany Węgiel, hity „Nic tu po mnie” Michała Szczygła, Powiedz mi to w twarz Zuzy Jabłońskiej oraz Nie mów mi nie, Marty Gałuszewskiej, a także dwa utwory do animacji kinowych: Książę Czaruś (Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek do animacji o tym samym tytule) oraz Zatrzymać chwilę (Edyta Górniak i Roksana Węgiel do animacji Hotel Transylwania 3). Łączna ilość wyświetleń utworów współautorstwa Patryka to ponad 100 milionów! Patryk, dzięki niezwykłemu talentowi jako songwriter ugruntował swoją pozycję jako eksperta nie tylko w Polsce, ale także na świecie. W 2019 roku czeka go kilkanaście songwriting campów m.in. w Rumunii, Grecji, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji. Pracował z takimi gwiazdami jak Alexandra Stan, Oceana, Rou Reynolds (Enter Shikari) czy Ash Hicklin (Bright Sparks).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze