Patrycja Mołczanow w łóżku z Sylwestrem Wardęgą. Mocny komentarz twórcy

2021-12-01 15:46
Patrycja Mołczanow w łóżku z Sylwestrem Wardęgą. Mocny komentarz twórcy
Autor: screen z teledysku na YouTube: Patrycja Mołczanow- WOW MEGA (Official Music Video) Patrycja Mołczanow w łóżku z Sylwestrem Wardęgą. Mocny komentarz twórcy

Ten widok zostanie z fanami Teamu X na bardzo długo! Patrycja Mołczanow, czyli gwiazda popularnego projektu, pojawiła się u boku Sylwestra Wardęgi! Para nagrała wideo w łóżku, co zaskoczyło wszystkich fanów tych osobistości. Poznajcie szczegóły już teraz.

Patrycja Mołczanow w łóżku z Sylwestrem Wardęgą, co zaskoczyło internautów. Wierni fani Teamu X nie spodziewali się, że przywódca Watahy, czyli olbrzymiej grupy fanów popularnego Youtubera, pojawi się u boku jednej z członkiń popularnego projektu. Po tym, gdy na muzycznym rynku zadebiutował już Leksiu, a także po tym, gdy Czarek Nykiel zaskoczył swoim utworem, przyszedł czas na muzyczny debiut Natsu. Ten zrobił ogromną furorę w sieci. A teraz? Równie głośno jest o debiutanckiej piosence Patrycji Mołczanow. Głośno zrobi się również od 2 grudnia 2021. Tego dnia przedpremierowo, tylko na ESKA.pl, zobaczycie fragment teledysku Teamu X. W ESCE zaczynamy przygotowywanie Was do świąt, o czym przekonacie się na własne uszy!

Team X - NOWY skład ujawniony?! Tego nikt się nie spodziewał!

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Patrycja Mołczanow i Sylwester Wardęga - teledysk

Nowa piosenka Patrycji Mołczanow, a tak naprawdę jej debiutancki singiel, nosi tytuł WOW MEGA. Teledysk, w kilkanaście godzin miał blisko 300 tysięcy wyświetleń. Spora w tym zasługa Sylwestra Wardęgi, który pojawia się w łóżku gwiazdy Teamu X. Internauci zaczęli zastanawiać się, czy parę coś łączy. Tym bardziej, że sam skomentował tę sytuację, pisząc: - Tak czułem, że kiedyś wylądujemy w łóżku... - wszystko raczej ironicznie i żartobliwie, bo przywódca Watahy od kilku lat jest w szczęśliwym związku.

Influencerzy reklamują chłam? Sylwester Wardęga kontra Wersow, Natsu, Ekipa i inni

Wiele osób jest zaskoczonych tym widokiem. Spośród ogromnej liczby chwalących komentarzy, pojawiły się również te, za sprawą których widzowie wyrażają swoje niezadowolenie: - Nie spodziewałam się tego po tobie… ; Ile ci za to zapłacili? ; coś ty narobił. Jak brzmi utwór WOW MEGA? Co dzieje się w teledysku przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze