Patrycja Markowska w Voice of Poland 2019? [WYWIAD VIDEO]

2018-12-05 12:25 rw
Patrycja Markowska - wywiad po Voice
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS

Patrycja Markowska wróciła do Voice of Poland i... doprowadziła swojego uczestnika do zwycięstwa! Co powiedziała nam tuż po finale muzycznego show? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Patrycja Markowska i Marcin Sójka to najwięksi zwycięzcy 9. edycji programu Voice of Poland. Jedna z najlepszych gwiazd polskiej sceny muzycznej pomogła, wyprowadziła wokal i ostatecznie doprowadziła do zwycięstwa uczestnika VoP. Za jego sprawą przeżywała mnóstwo emocji: od zafascynowania po łzy wzruszenia. 

Patrycja Markowska Voice of Poland - wywiad

Patrycja Markowska była trenerką uczestników 2. edycji Voice of Poland. Wówczas w finale o zwycięstwo z jej drużyny walczyła Natalia Nykiel. Niestety, Natalii nie udało się wygrać, ale na szczęście zrobiła zawrotną karierę. Córka lidera zespołu Perfect, wróciła do VoP i od razu doprowadziła swojego podopiecznego do zwycięstwa. Jakimi radami dzieliła się z Marcinem? Co sądzi o rywalizacji w Voice of Poland? Czy zobaczymy ją na fotelu trenerskim w 10. edycji? Przekonajcie się oglądając poniższą rozmowę: 

Najnowsze