Patrycja Markowska - syn, wiek, wzrost, dzieci, mąż-piosenki, Instagram

2022-08-18 14:04
Patrycja Markowska
Autor: WBF

Patrycja Markowska to polska wokalistka oraz autorka tekstów. Od dziecka marzyła o muzycznej karierze, którą wspierał ojciec, Grzegorz Markowski. Już po skończonej edukacji w liceum, piosenkarka zabrała się na poważnie za tworzenie muzyki. Jej pierwszy hit Świat się pomylił, do dziś grany jest w wielu rozgłośniach w Polsce. Co jeszcze powinniśmy o niej wiedzieć? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl!

Patrycja Markowska to utalentowana muzycznie polska wokalistka, która swoimi piosenkami chwyciła za niejedno serce. Już jako mała dziewczynka bardzo interesowała się muzyką i marzyła o muzycznej karierze. Jej pierwszy, debiutancki album Będę silna, został wydany w 2001 roku. Znalazły się w nim piosenki takie jak: Drogi kolego, Eliksir życia, Opętanie. Krążek odniósł wielki sukces, a piosenkarka otrzymała nominację do nagrody Fryderyki. Dwa lata później Patrycja wydała drugą płytę Mój czas, z której pochodzą utwory Kameleon, Nie zatrzyma nas nikt oraz Gdy zgasną światła. W 2007 roku wokalistka otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie Premiery oraz nagrodę dziennikarzy na 44. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Piąty album Patrycji Markowskiej pojawił się w 2010 roku i zdobył status platynowej płyty. Ukazały się w nim piosenki: Księżycowy, Ostatni oraz Tylko mnie nie strasz. W serwisie internetowym YouTube, piosenki artystki mają milionowe odsłony. Przykładowo hit Świat się pomylił, liczy prawie 8 mln wyświetleń!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Kim jest Patrycja Markowska?

Patrycja Markowska - syn, Instagram, wiek, wzrost, dzieci to najczęściej wyszukiwane hasła przez internautów w kontekście polskiej piosenkarki. Od sukcesu piosenki Świat się pomylił, Patrycja Markowska realizuje swoje muzyczne marzenia z dzieciństwa komponując i pisząc nowe kawałki. Wokalistka zyskała także popularność działając poza muzyką. W 2005 roku pojawiła się na parkiecie w 2. edycji telewizyjnego show Taniec z gwiazdami, gdzie tańczyła z tancerzem Michałem Skawińskim. Kilka lat później była także trenerką w dwóch edycjach programu The Voice of Poland. W tym roku Patrycja Markowska pojawi się ponownie w telewizji. Będziemy mogli oglądać jej zmagania w programie Ameryka Express 2. Patrycja Markowska weźmie udział w programie z koleżanką Żanetą Luberą.

Patrycja Markowska - wiek i wzrost

Patrycja Markowska urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Piosenkarka mierzy około 164 cm wzrostu.

Patrycja Markowska - syn, mąż

Piosenkarka razem ze swoim partnerem Jackiem Kopczyńskim, który jest aktorem mają syna Filipa. Chłopiec urodził się 9 stycznia 2008 roku.

Patrycja Markowska - Instagram

Patrycja Markowska, tak jak inne polskie gwiazdy sceny muzycznej prowadzi swoje oficjalne konto w social mediach. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @patrycja_markowska_official. Jej konto liczy ponad 155 tys. obserwujących.

Sonda
Lubisz nowości muzyczne, czy wolisz stare dobre hity?

Patrycja Markowska - piosenki

Najpopularniejsze piosenki Patrycji Markowskiej:

  • 4 ściany
  • Świat się pomylił
  • Jeszcze raz
  • Kilka prostych prawd
  • Hallo, hallo
  • Tylko mnie nie strasz
  • Dzień za dniem
  • Ocean
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze