Patrycja Karczewska - wiek, wzrost, Projekt Lady, chłopak, kariera, Instagram

2021-10-22 14:58
Patrycja Karczewska
Autor: Instagram/patusia__show_xoxo

Kim jest Patrycja Karczewska? To celebrytka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji telewizyjnego programu Projekt Lady. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie w tym artykule. Poznajcie ją bliżej.

Spis treści

  1. Patrycja Karczewska - wiek
  2. Patrycja Karczewska - wzrost
  3. Patrycja Karczewska - chłopak
  4. Patrycja Karczewska - PunchDown
  5. Patrycja Karczewska - Instagram

Patrycja Karczewska - wiek, wzrost, Projekt Lady, chłopak, kariera, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Patrycja Karczewska, znana również jako Patusia, to polska celebrytka. Choć ma na swoim koncie sporo występów w telewizji, to widzowie najbardziej kojarzą ją z programu Projekt Lady. Oprócz tego można było ją zobaczyć również w takich produkcjach jak serial 19+, Szpital, Fachowcy, Gry Małżeńskie, Randka z nieznajomym, Selfie po polsku, czy też Hardcorowa miłość. Jeśli chodzi o Projekt Lady, widzowie mogli oglądać ją w pierwszej edycji show. Uwagę wszystkich przykuwały nie tylko odważne stylizacje, ale także jej charakter. Choć nie wygrała programu Projekt Lady, to mocno jest z nim kojarzona i oczywiście dzięki niemu bardzo popularna. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Patrycja Karczewska - wiek

Ile lat ma Patrycja Karczewska? Patusia ma 32 lata i pochodzi z Krakowa. 

Patrycja Karczewska - wzrost

Ile wzrostu ma Patrycja Karczewska? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Patrycja Karczewska - chłopak

Czy Patrycja Karczewska ma chłopaka? Czy jej serce jest zajęte? Tego na 100% nie wiemy, jednak możemy tylko podejrzewać, że tak. A to wszystko przez zamieszczone zdjęcia na Instagramie.

Patrycja Karczewska - PunchDown

Patrycja Karczewska zmierzy się z Esmeraldą Godlewską na gali PunchDown 5, która odbędzie się w piątek 22 października 2021 roku.

Patrycja Karczewska - Instagram

Patrycja Karczewska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując jej imię i nazwisko lub nick @patusia__show_xoxo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze