Pastor Justina Biebera. Każdy chciałby mieć takiego duszpasterza!

2017-07-28 15:03
Carl Lentz - kim jest pastor Justina Biebera?
Autor: fot. East News Carl Lentz - kim jest pastor Justina Biebera?

Pastor Justina Biebera to najseksowniejszy duchowny, jakiego kiedykolwiek widzieliśmy. Kim jest Carl Lentz i co łączy go ze słynnym wokalistą?

Kim jest Carl Lentz? Takie pytanie zadaje sobie sporo osób, które trafiły w sieci na zdjęcia pastora Justina Biebera. Przyjaźń duchownego ze słynnym wokalistą trwa już od kilku lat, ale o ich relacji stało się głośno dopiero niedawno, gdy Bieber odwołał ostatnią część swojej trasy koncertowej Purpose World Tour. Amerykański serwis Us Weekly powołując się na swoich informatorów podał wtedy, że decyzja piosenkarza została podjęta "w ostatniej chwili". Duszpasterz gwiazdora miał mieć rzekomo na nią spory wpływ, jednak nie ma żadnego potwierdzenia, że to właśnie Carl Lentz namówił Justina do odwołania koncertów. Co jeszcze o nim wiemy?

Justin Bieber potrącił człowieka samochodem wracając z kościoła – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Wypadek samochodowy z udziałem Justina Biebera to kolejna zła informacja dla Beliebers, po tym jak wokalista kilka dni temu ogłosił, że odwołuje pozostałą część swojej trasy koncertowej Purpose World Tour. 26.07.2017 w sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia, na któ

Pastor Justina Biebera Carl Lentz

Carl Lentz to pochodzący z New Jersey pastor zielonoświątkowego kościoła Hillsong. Duszpasterz i przyjaciel Biebera urodził się 6 listopada 1984 roku w amerykańskim stanie Virginia. 32-latek ożenił się w 2003 roku z Australijką o imieniu Laura, z która wychowuje 3 dzieci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze