Julinek Park

i

Autor: Joanna Dembek Julinek Park zwycięzcą w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2023

Prestiżowe wyróżnienie

Park Rozrywki Julinek zwycięzcą w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2023!

2023-11-29 11:30

Julinek Park zdobył prestiżowy certyfikat przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną w dorocznym konkursie na "Najlepszy Produkt Turystyczny". To wyjątkowe wyróżnienie niesie ze sobą szczególną rangę, gdyż o wygranej zdecydowali internauci, co sprawia, że wygrana ta jest niezwykle cennym osiągnięciem.

Za nami XX edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, w którym przyznawany jest Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. 28 listopada, podczas uroczystej gali jednym z laureatów został Park Rozrywki Julinek, położony pod Warszawą w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Strefa wodna w Parku Rozrywki Julinek! Nowe atrakcje dla całej rodziny!

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Julinek Park to największy tego typu obiekt na Mazowszu. Teraz został doceniony przez turystów!

Certyfikat POT jest tym bardziej cenny, gdyż to turyści w internetowym głosowaniu zdecydowali, iż to właśnie Julinek Park zasługuje to wyjątkowe wyróżnienie. To również dowód na wyjątkowość tego miejsca.

Julinek Park fascynuje różnorodnością swojej oferty, a jego położenie oraz liczne atrakcje sprawiają, że to idealne miejsce dla tych, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i odnaleźć harmonię z naturą. To również prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku i niezapomnianych przeżyć. Na obszarze 20 tys. mkw znajduje się park wodny, park linowy, wesołe miasteczko, kamping, komfortowy hotel, bogate zaplecze gastronomiczne i wiele innych atrakcji, gdzie każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie coś dla siebie.